Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan tudnam ugymondd jobban...

Hogyan tudnam ugymondd jobban belerazodni a suliba?

Figyelt kérdés
Most kerultem gimnaziumba (7.es vagyok). Az osztalytarsaim aranyosak es a tanarok nagy resze jofej. Meg is szornyen utalom az iskolat. Akkora stresszt okoz nekem az egesz (mikozben mindig tanulok) hogy aludni se tudok. Nagyon aggaszt h egy nyugodt estem sincs. Hiaba probalom edzessel/testmozgassal levezetni a feszultseget nem megy. Nagyon rosszul erzem magam mikozben okot annyira nem is tudok mondani. Egyszeruen nem birom. Hogyan razodjak bele ebbe az egeszbe? Tavaly semmi nehezseg nem volt. Most meg is nagykn feszult vagyok

2016. szept. 22. 19:24
 1/1 anonim válasza:
Nyugi a legfontosabb hogy ne parazd tul az egeszet ha becsuszik egy egy rossz jegy ne is torodj veke.ugy is kijavitod...nalam is jellemzo volt tavaly az uj sulinal hogy nehezen tudtam atallni de idovel megszokod hidd el
2016. szept. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!