Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Jogos a félelmem? 14/f

Jogos a félelmem? 14/f

Figyelt kérdés

Osztálytársaim mindig kérdezik,hogy milyen zenéket hallgatok én erre mindig azt mondom,hogy semmit,mert nem merem bevallani,hogy koreai popot hallgatok(félek hogy kicikiznek).Szerintetek mit csináljak.

(Lehet hogy rossz a kategoria,de nem tudtam,hova kell tenni)



2016. szept. 30. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed, hogy kinevetnének, akkor válassz ki egy olyan együttest, amit vagy nem ismernek vagy semleges nekik, és mondd azt.
2016. szept. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
Mondd azt hogy depeche mode-ot hallgatsz aztán ha kérdezik mond nekik a personal jesust.
2016. szept. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
2-es, azt akarod, hogy melegnek nézzék szegény kissrácot?
2016. szept. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Dettó, én is így voltam vele. Vagy mindig kpopot, vagy anime openingeket/endingeket hallgatok. Egy ideig, mikor megkérdezték, hogy "Mit hallgatsz?" mondtam, hogy semmit és tereltem a témát. De eztán egy idő után meguntam. Mikor megkérdezték elmondtam nekik, hogy pl. "A snk. 1 openingjét hallgatom". Pislogtak, mert nem tudták miaz. Megmutattam nekik. ..Nem mondanám, hogy odavoltak érte, de elfogadták. Ne félj megmutatni önmagadat! 14L

2016. szept. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Na ne már! Ha neked a koreai pop tetszik, akkor hallgass olyat. Nem szép, ha esetleg kicikiznek/kicikiznének amiatt, hogy mit hallgatsz. Ne másokhoz igazodj, hanem magadhoz. Ez hülyeség, hogy mondj olyat, amit nem ismernek. Hű, ti aztán nagyon értelmes válaszokat tudtok ám adni! Nem hogy azt mondanátok neki, hogy vállalja fel, még ti is inkább arra biztatjátok magyarul, hogy megfeleljen a többieknek. Ez igen!
2016. szept. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan mond és szard le.

Mondjuk az én osztályomba csak egy lány van ,aki k-popot hallgat (nagyon jó feneke van).

Ami azt illeti én hip-hopot hallgatok ,rapper vagyok.

2016. okt. 2. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Mondj egy Kpop együttest. Úgyse tudják mi az. Aztán ha kérik mutass meg egy jó számot és ennyi. Nem fognak cikizni. Nem ciki kpoppot hallgatni sem anime openingeket. Én is azt hallgatok és simán elmondom mindenkinek. Ne a többiekhez igazodj, légy egyéniség! ;)
2016. okt. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3.nak üzenném hogy a depeche modebol mindegyik hetero. Asszem bár nem tudom te mit hallgatsz de gondolom duran duran.
2016. okt. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondd nekik h borgore vagy getter vagy hasonlot hallgatsz, leszeded ezt: borgore squad megmutatod ha nem hisznek nkd meno leszel velem is igy volt
2016. okt. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!