Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ezt "büntetheti" az iskola?

Ezt "büntetheti" az iskola?

Figyelt kérdés
Sztori. 8. osztályos vagyok. Állítólag 2 hétig volt barátnőm, de erről nem tudok. Értsd: a csaj azt gondolta, hogy ő tetszik nekem, holott csak én tetszettem neki (tuti nem fogalmaztam jól). Ezt leehtne sokáig ragozni, hogy mi volt ez, de a lényeg. Utána hátam mögött elhordott mindennek. Úgy döntöttem, hogy avval állok bosszút, hogy van egy lovas facebook oldala (saját lováról és vele való foglalkozását osztja meg), és nyilvánosan írtam fel napi szinten építő jelegű kritikákat (pl.: képet ne 2 megapixelbe rakjon fel, videó felvételekor a keze ne takarja ki a mikrofont meg iylenek), viszont néhanapján spameltem, érts a saját érdeklőséi körömhöz kapcsolódó képet tettem ki. Most pedig szólt az osztályfőnöknek. Tehet ellenem az iskola? szerintem nem, mert iskolába szó szerint hozzá sem szólok, és az a "viszály" ami köztünk van, nem iskola időben történik, és tudtommal ez nem is tartozik az iskolához.

2016. okt. 13. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pont leszarják mit posztolgattok facebookon.
2016. okt. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam, csak a csaj abban ringatja magát hogy majd kapok intőd xD
2016. okt. 13. 20:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha majd kérdezi az osztályfőnök, hogy mi is ez az egész helyzet, mondd el ugyanazt, amit itt leírtál.
2016. okt. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!