Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, akivel tavaly Mondhatni elég jóban voltam. Bár, gyanús volt nekem, hogy már akkor elmondta nekem, hogy meleg.

Na mindegy, a lényeg, hogy csak én tudok róla, elvileg...

Na, ez a személy egy ideje lényegében megállás nélkül bántalmaz, lelkileg. Beszól, a sajat fülem hallatára beszél ki, pletykál rólam, szándékosan felidegesít...

És ha ez nem okozna nekem komoly fájdalmakat, nem foglalkoznék vele, de mostmar baromira zavar.

A húzásai utan gyakran elgondolkodtam azon, hogy szétkürtölöm róla, hogy meleg, de egyszerűen nem visz rá a lélek...

Mit kellene tennem?

Nem tudom ezt tovább elviselni...



2016. okt. 13. 22:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
8%
Én elmondanám minden b**nak abban 100%-ban biztos vagyok homár f**z, és még ő csesztet téged?? Komolyan olyan korcs fiatalok vannak már, hogy meglepődök néha. 24f
2016. okt. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nekem sosem volt bajom azzal, hogy ő meleg, mindenben támogattam... Semmit nem tettem ellene.

Amúgy sincs semmi bajom a melegekkel, abszolút támogatom őket...

De amikor teheti, belém rúg, elhord Mindennek...

Ennek ellenere sem tudom ezt megtenni, pedig megerdemelne...

2016. okt. 13. 22:51
 3/13 anonim ***** válasza:
16%
De ha meleg lennék inkább kussolnék a helyében, mert nem mindenki olyan mint te. Sőt aki normális családi körülmények között nevelkedett fel annak rohadt furcsa ez..nyilván nem azt mondom, hogy megkéne verni stb meg megalázni (bár én ezt tenném), de nem megoldás akkor semmire max arra, hogy befejezi a cseszegetést. De az is lehet, hogy csak f**z hiánya van aztán így próbál befúzni téged:D
2016. okt. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Első sorban nincs mese, beszélned kéne vele, hogy most wtf?

Ha az van, amit gondolok, akkor nem kéne a közelében lenned, mert ajarhat valamit...

2016. okt. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Beszélj vele.

Szolj hivatalos személynek akár napi többször is felmehetsz igazgatohoz! stb, stb.

H jön ide, hogy meleg?

2016. okt. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Beszélj vele!

Beszéljétek meg!

Nekem is volt olyan időszakom, amikor azt, akihez vonzódtam, akivel közelebbi kapcsolatot akartam kialakítani, azt basz..am, azzal kötekedtem, piszkáltam, mert a kedvességet nem vette észre.

Lehet, ilyen oka van a viselkedésének.

Ha nem ez, akkor is csak akkor tudod meg, ha beszélsz vele!!!

2016. okt. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem szerelmes beléd és azt akarja elérni hogy utáld őt hogy kiszeressen belőled. :) Ebben nincs semmi gáz, mondd meg neki facebookon vagy a valóságban hogy ez téged zavar, meg kérdezd meg miért csinálja ezeket a dolgait. :) Ha nem tud rá mit válaszolni, akkor már meg is találtad azt amit keresel! ;)
2016. okt. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
[17/F] Bár én is az vagyok, de ha nekem valaki tetszik, akkor semmit sem csinálok, csak várom hogy az ölembe hulljon, mert a végén elrontanék valamit, amúgy szerintem tényleg ez lehet az oka amit előzőleg írtam ki, hogy szerelmes beléd, csak ki akar szeretni belőled. Ha ez úgy van ahogyan azt írtam, akkor kérlek semmiféleképpen ne mondd el senkinek és ne alázd meg mert ez neki egy nagyon nehéz időszak, elakarja terelni a gondolatait és érzéseit. Én csak egy emberre gondolok mindig mindennap, van mikor rám köszön olyankor én is vissza köszönök, de van amikor én köszönök először, egyetértünk néhány dologban, valóságban nem beszélgetünk, de facebookon egy évben max egyszer, de akkor is én kérdezek meg tőle valamit általában. Amúgy tavalyi osztálytársam, matekból buktam meg, de már úton van a diszkalkulia vizsgálat kérvényes papír. (Örülök egyrészt hogy már nem abban az osztályban járok mert sokszor b*sztak ki velem, meg kihasználták a gyenge pontomat, mikor kiröhögnek, felidegesítenek, és zavarba hoznak, tehát megaláznak, mindig hülyeséget mondok olyankor, másrészt emiatt a múlt miatt annak a szemébe is csak nehezen tudok nézni aki tetszik nekem, külsőmet is megváltoztattam picit, aztán pár nap múlva áttérek az emo stílusra, amúgy meg nem tudják rólam.)
2016. okt. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Épp a félelméből adódóan teszi ezt.Én is átéltem ilyet.

Aztán kezeltem.Mindenki előtt lesmároltam.

Úgy megcsapott,repültem 5 métert...ez igaz,de kiderült az igazság.

Aztán pár hónapig jártam vele.

2016. okt. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Milyen aranyos yaoi történet! *w* Te mázlista, nekem senkim se lesz. c.c
2016. okt. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!