Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Valakinek van valami ötlete?

Valakinek van valami ötlete?

Figyelt kérdés
A suliba kell az egyik órára egy kisfilmet csinálni, példakép címmel. 4-5en vagyunk a csapatban, de senkinek semmi megvalósítható ötlete nincs. Nektek nincs ötletetek, hogy milyen videót csinálhatnánk? 2-3-4-5 percesnek kéne lennie kb. előre is köszi.:)

2016. okt. 22. 09:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem van egy jó ötletem:


Sétál valaki a parkban, erre késsel odarohan hozzá egy pszichopata, hogy megkínozza, és megölje. Erre kérdezi az illető:

- Mégis miért bántasz, soha nem is találkoztunk, még csak nem is láttalak, soha nem ártanék neked, kérlek te se árts nekem!

Erre a pszichopata mondja:

- De bántalak, azért, mert alkoholista gonosz szülők neveltek fel, és a szemétkedő rosszindulatú haveri társaságom is belém nevelte, hogy gonoszkodni jó! Ezért mindenkinek tönkreteszem az életét, egy hiba vagyok az életben, az vagyok, akivel mindenki jól járna, ha megdöglene! És tudom, hogy ártatlan vagy és jó, de ettől függetlenül bántani foglak, mert egy szemét idegroncs vagyok!


Ezt meghallja egy másik személy, odamegy, oldalról tiszta erőből megrúgja a pszichopata térdét, ami következtében az nyílt törést szened, és kicsavarja a kést a kezéből, és beleszúrja az arcába. A kifolyó vért lenyalja, aztán megszólal:

- Én is pszichopata vagyok, de ettől függetlenül tudom, hogy sosem szabad bántani ártatlan embert! Aki ezt teszi, az gonoszságból teszi, nem azért mert pszichopata! Ha én pszichopata létemre rendes vagyok az ártatlan emberekkel, legyetek ti is azok! Legyetek mindig jók!


És ezzel véget ért a történet. Azt hiszem elég szép példát mutatott a megmentő illető.

2016. okt. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen hülyeséget válaszolt az előttem író. Szerintem elég furcsa, hogy a fiataloknak nincsen példaképük. Sportoltok például? Mert akkor lehet példaképet választani a sportolók közül.Szeretitek valamelyik tudományágat különösen? Akkor ő közülük. Melyikőtöknek mi a hobbija? Azzal kapcsolatban keressetek példaképeket, vagy esetleg egy zenészt, de azt nemigen ajánlom, még kiderül, hogy az a zenész kábítós, úgyhogy a zenész kilőve. Itt van példaképnek - feltéve, ha valamelyikőtök orvos szeretne lenni - dr. Papp Lajos szívprofesszor, olvassatok utána, ki is ő. - Vagy ha egy aktív sportolót választotok, akkor akit kiválasztotok, felhívjátok, hogy két perc erejéig üljön le a kamera elé, mert ilyen meg ilyen feladatot kaptatok, és mondjátok el a filmben, hogy miért ő a példaképetek, és kérdezzétek meg, hogyan sikerült elérnie ezeket az eredményeket, hogy indult a karrierje, mi az élet értelme ő szerinte stb.Mit tervez a jövőben, hogyan képzeli az öreg korát, mit ajánl a fiataloknak stb.
2016. okt. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!