Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak ha utal a tanárom?

Mit csináljak ha utal a tanárom?

Figyelt kérdés
Most vagyok 10.-es es egyszeruen ki nem állhat a kémia tanárom. Folyamatosan ok nelkul belemkot, dolgozatokba is folyamatosan csak 1-eseket irok. Komolyan mar nem tudom mit csináljak, ha kedves voltam vele akkor is ugyanugy utalt ha bunkó voltam vele akkor is mar mindent megpróbáltam. Valaki esetleg volt mar ilyen helyzetben? Nagyon nagy segítség lenne ha válaszolna, mert tenyleg nemtudom mit csinljak, mert ugye jövőre mar nem lesz kémia de ev vegiig ki kell bírjam ezt a tanárt, es felek hogy megbuktat ev vegen. 16/L

2016. nov. 10. 18:33
1 2
 1/16 A felhasználó ***** válasza:
63%
Lehet hogy azért utal mert a szöveged feléből szándékosan kihagyod az á betűket.
2016. nov. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%
Mennyit utal és milyen számlára? :-)
2016. nov. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%

én meg az ékezetek hiányát utálom, pláne ha a szöveg egyik felében van...


amúgy meg beszélj vele négyszemközt, hogy hogy javíthatnál!

2016. nov. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
Örüljél neki, nekem nem utal senki, pedig jól jönne.
2016. nov. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Akár hiszed, akár nem, egy tanár nagyon ritkán ítél érzelmi alapon. Itt inkább arról van szó, hogy te a saját érzelmeidet vetíted ki egy objektív dologra és a nem tudásodat megpróbálod így bagatellizálni. Ha nem telik magán kémiatanárra, akkor kérj meg az osztályból valakit, hogy segítsen neked kémiából illetve nézzétek át az irományaidat kritikailag.
2016. nov. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Dejo hogy ezen az oldalon mindenki ilyen okos... Bar nemtudom igy rohognetek akkor is ha titeket csesztetne napszamban. Bar hogy mindenki örüljön, tudjatok van az automatikus javító.. Ami ellen nemtudok semmit tenni mer telóról vagyok es folyamat atjavitja.. De ha nem tetszik ne olvassátok.

Annak az 1-2 ÉRTELMES valaszolonak meg koszonom.

2016. nov. 10. 18:45
 7/16 anonim ***** válasza:
70%

Figyelj, tanuld meg használni az ékezeteket, látom, hogy van, úgyhogy nincs kifogás. :-)

Ha gondod van a tanároddal, és úgy érzed, hogy nem igazságos, beszélj az osztályfőnököddel vagy az igazgatóval. Ők tudnak segíteni. Volt olyan tanárom, akinél az egész osztály eredménye gyanúsan gyenge volt, mi ezt jeleztük az igazgatónak, ő pedig intézkedett, mivel a panasz jogos volt, ugyanis az a két tanárom nem tudott rendesen tanítani (az egyik tulajdonképpen nem is tanított, sokkal többet beszélt órákon az idióta reklámokról, mint a tananyagról), és mindkettő érettségi tantárgy volt.

2016. nov. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Igyekezz bemagolni mindent , hogy ne tudjon rajtad fogást találni. Jobbat most nem tudok. Vagy amikor feleltetni akar, üljön be hozzátok az osztályfőnök is órára, mondjuk ez így nem feltétlenül kivitelezhető. Jahogy ez kémia... Szerintem korrepetáltathatnád magad az általánosiskolás kémiatanároddal, vagy valamelyik másik tanárral, akiről úgy hírlik, hogy jó, akár általános, akár középiskolában, akár kérj meg egy jobb tanulót, hogy órák után maradjon ott veled elmagyarázni a homályos részeket, esetleg, ha van olyan barátod, ismerősöd, aki ilyenfajta egyetemre jár, akkor kérhetnél tőle is segítséget.
2016. nov. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
De tanulsz egyáltalán a dogákra?
2016. nov. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :) megpróbalom ezeket a módszereket is.

Utolso valaszolonak:igen tanulok nagyon is sokat, es tenyleg mindent megtanultam amit csak kelett es igyis belekötött és egyest adott,mer hogy neki nem volt elég terjedelmes...már tenyleg nemtudom mit csinaljak,az igazgatoval ha beszelnék szerintem nem mennék sokra mivel a kémiatanár az igazgatóhelyettes..szóval nagyon kétségbe vagyok esve, pedig kémián kívül mindenből 4,5-ös vagyok.

2016. nov. 10. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!