Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért ilyen gyerekesek, hogy...

Miért ilyen gyerekesek, hogy beszólogatnak, mert balettozom? 17/F

Figyelt kérdés
Már egy ideje inkább nem reagálok rájuk, de akkor is ugyanúgy zavar. Folyton kiröhögnek emiatt és mindenféle jelzővel illetnek. Tudom, hogy ezzel foglalkozni még gyerekesebb, de rosszul esik, hogy egy olyan miatt szekálnak, amit szeretek.
2016. nov. 11. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Szeresd is,ne hallgass a hülyékre,mert irigykednek rád,õk képtelenek utánozni téged.
2016. nov. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert így viselkednek a tinik. Ezzel semmit sem tehetsz, lenyeled és mész tovább. Ne is foglalkozz velük. Ha úgy teszel, mintha meg sem hallottad volna, akkor gyorsabban elhagyják a témát, mert ha visszaszólsz nekik, akkor még élvezik is, hogy tovább piszkálhatnak.
2016. nov. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az előzővel kell egyet értenem. A tinik ilyenek. Én speciel boxolok, szóval megkapom az olyanokat, hogy " biztos mindenki megver edzésen", "ki ko-znak ha meccsre megyek" stb.

Eddig kb. minden ilyenre sikerült rácáfolnom, de ebben rengeteg munka van.

Szóval kitartás. Valószínű, hogy nem hagyják abba de a te sikereidért kell megküzdened, nem az övékért. Hajrá!

2016. nov. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
5%
Mert b*zi vagy.
2016. nov. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Négyeske, te Hős Kiscsupor!

Ez most jól esett? Ki bántott ma (is) téged, hogy ilyen faca legényül beszólva, ám a névtelenség mögött lapítva törleszted a téged ért bántásokat egy idegen emberen?

2016. nov. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Pandamaci09 válasza:
Csak a féltékenység beszél belőlük. Nem fognak felnőni nekem is van egy ilyen osztálytársam. És négyes, miért is lenne az? Ha nem ismered ne ítéld el. És szerintem tok jó hogy balettozol.😉
2016. nov. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
9%
Kedves #5 nagyon sajnálom hogy bunkó voltam, de az anyád éppen megharapta a f@rkam végét sz*pás közben és hirtelen felindulásból valaszoltam a kancsó kérdezőnek. Mégegyszer bocsánat te szent kancsók védelmezője.l
2016. nov. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Tanithatnal engem😂
2017. márc. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez nagyon érdekes, hogy fiú létedre ilyennel foglalkozol. :) Szerintem légy büszke magadra, igazán különleges vagy! 18/L
2017. máj. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!