Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van itt olyan ember aki nem...

Polgarjeno kérdése:

Van itt olyan ember aki nem ment el a szalagavatójára?

Figyelt kérdés
Nekünk most hónap végén lesz a szalagavató, és nagyon erősen gondolkozok rajta hogy nem megyek el. Kínszenvedés volt átélni ezt a 4 évet a félig cigány-buta emberekkel egy osztályban. A fő ok inkább az, hogy pont a szalagavató napján találkoznék néhány kedves ismerősömmel akik Pestre jönnek, és csak nagyon ritkán találkozok velük. Ti hagytatok már ki szalagavatót?

2016. nov. 11. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz ne menj! Nem kötelez rá semmilyen törvény :)
2016. nov. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én.
2016. nov. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nekem jövő héten lesz. Én sem kedvelem az osztályomat, nekem is kínszenvedés volt a 4 év, és alig várom hogy végre elmenjek innen. Ennek ellenére valahogy egyszer sem fordult meg a fejemben hogy kihagyjam a saját szalagavatómat. Nem várom, de mégiscsak végzős vagyok, igenis hadd kapjam meg a szalagomat ha már kibírtam itt ennyi időt.

Szerintem még te is gondold át. Megbánnád ha nem mennél el.

2016. nov. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sunshinedoll ***** válasza:
Én meg a diplomaosztómra nem mentem el. Semmi bajod nem lesz, ha nem mégy :)
2016. nov. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!