Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mennyire gáz, ha iskolában...

Mennyire gáz, ha iskolában jön rám a "nagydolog"?

Figyelt kérdés

2016. nov. 12. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha van vécépapír és a záróizom jól szuperál, akkor semennyire. Ellenkező esetben meg szoktak gondoskodni B tervről.
2016. nov. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
Hat azert iskolas koru gyereknek mar illik beallno az emesztesenek meg a nagydolognak reggelre pl... de persze veszhelyzet lehet, olyankor "szukseg torvenyt bont". Szerintem ciki, de ha muszaj, mert pl hasmenesed lesz, akkor nem nagyon tudsz mit tenni. En eddig szerencsere meg mindig vissza tudtam tartani, amig hazaertem
2016. nov. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Miért lenne gáz? Nincs toalett a suliban?

Most őszintén, szoktál leskelődni a suliban, ki miért megy vécére? Na látod, más sem!

2016. nov. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

várj addig amíg nagyon kell, aztán irány a wc, 1 perc alatt megvagy.. senki nem mondaná meg, hogy sz@rtál vagy pisiltél.


Én a wc-be jártam pisilni is (nem a piszoárba) szóval teljesen normális volt. amire a szag kikerült volna a fülkén kívülre, addigra már a teremben ültem a helyemen :D

2016. nov. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem az a gáz, ha rádjön, hanem az, hogy a költségvetésből nem telik wc papírra, meg hiányzik a fél ülőke. Tényleg sok wc-be az ember úgy megy be, hogy fél hogy fertőzést kap. Na én ilyen wc-t meg mosdót nem engednék meg olyan helyen, ahol még kiskorúak tanulnak, mert ez őket is veszélyezteti!
2016. nov. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez középiskola.18 vagyok
2016. nov. 13. 23:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Na és? Középiskolában nagyrészt kiskorúak tanulnak. tudod, 18 éven alul mindenki kiskorúnak számít. Azokról most ne is beszéljünk, akik 18 évesen is a 9.-et kezdik. De a lényeg, hogy a többség kiskorú. Sőt, van olyan elballagó diák, aki még mindig kiskorú, mert 18 éves kora előtt sikerül leérettségiznie.
2016. nov. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
a noi wcbe menj az tiszta es papir is van!
2016. nov. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Dehogyis! Nem t'om, hogy te hogy vagy vele, még a legeslegeslegeslegmenőbb fiúk és lányok is szoktak WC-ni. Ha lehet, vigyél magaddal zsebkendőt, mert mégis fure lenne, ha egy guriga WC-papírral mászkálnál a folyosón. De ha te ezt cikinek érzed, akkor intézd el a dolgot reggel vagy miután hazaértél.
2016. nov. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Az a gáz, ha nem mész ki és bes.arsz!
2016. nov. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!