Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak hogyha gúnyolnak?

Mit csináljak hogyha gúnyolnak?

Figyelt kérdés
Van egy két gyerek akik hülye névvel gúnyolnak. Már alig bírom , próbálok nem figyelni rájuk , de elég nehéz , hogy ne szóljak vissza nekik. bántani nem szeretném őket , de már egy pofon járna nekik. (8. as fiú vagyok) valami tipp ez ellen a helyzet ellen.

2016. nov. 15. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Szólj vissza nekik úgy hogy ne legyen bántó, de azért észre vegyék magukat. De igazából a leghatásosabb az amit te is csinálsz nem kell foglalkozni velük mert ha látják hogy ez téged idegesít akkor mégjobban piszkálnának. Ha meg azt látják hogy nem érdekel akkor egyszer úgyis abbahagyják
2016. nov. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Le kell szarni őket, 8.-os korban még nem érett az ember, velem is volt ilyen, de most középsuliban jóban vagyok velük.
2016. nov. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel a "nem odafigyelés" nem jött be, így lassan érdemes lenne taktikát váltani. Ha nincs ellenállás, ha bármit megtehetnek veled, akkor mi okuk lenne abbahagyni, érted. Cselekedj.
2016. nov. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de ha oda ütök azzal még inkább cikiznek , meg néha amikor látják hogy egyedül vagyok oda jönnek hozzám és azt mondják egymásnak , hogy gyere közösítsük ki , meg sugdolóznak a hátam mögött és hát ez rosszul esik :/
2016. nov. 15. 21:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Én az ellenkezővel próbálkoznék. Egyszerűen amikir mondják elmondanád nekik,hogy "srácok,ez mostmár nagyon zavaró, próbáltam nem odafigyelni,de folyamatosan hajtogatjátok. Légyszíves fejezzétek be"

Ha erre valamit visszavágnak,hogy nyavajgós vagy vagy akármi ilyesmi,tedd hozzá hogy "nem nyavajgok,csak mocskosul zavar a dolog. Nem akarok tanárokhoz menni panaszkodni az lenne a nyavajgás, simán csak megkérlek hogy fejezzétek be"

Ez lehet beválhat,több ötletem nincs

2016. dec. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!