Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szorongok az osztályban,...

Szorongok az osztályban, mivel az egyik osztálytársam bántalmaz. Hogyan léphetnék ezen túl? 17/F

Figyelt kérdés

Se az nem használ, ha nem foglalkozom vele, se az, ha visszaszólok, így végső kétségbeesésemben ide fordultam. Semmi kedvem még végigszenvedni egy évet így. Oké, hogy eddig kibírtam akkor ezt az 1 évet már fél lábon is kibírom, ez teljesen jogos, de egyszerűen nem tudnék koncentrálni az érettségire és nekem fontos, hogy jól sikerüljön.


Konkrétabban van egy srác meg egy csaj, akik "összeesküdtek" ellenem és az összes osztálytársam ellenem van. Az egész akkor kezdődött, amikor a lánnyal még jóban voltunk és sokat beszélgettünk, erre a srác szétszedett minmet, hogy nekem semmi keresnivalóm a közelében, ne ilyen nyomikkal legyen, mint én, nem az én társaságomat érdemli. Mindegy, ebbe most nem mennék bele jobban, mert hosszú lenne és nem is ez a lényeg, csak annyi, hogy innentől kezdve a lány is ősellenségként tekintett rám.

Bár ő már mostanra kevesebbet szekál, a srác már egyre inkább. Kijátszottam a beszélgessünk normálisan kártyát, de arra csak annyi volt a válasza, hogy leöntött vízzel. Ha visszaszóltam, azzal fenyegetőzött, hogy megver és egyszer meg is ütött. Semmi nem használ.

Eléggé félénkké váltam és hagyni kezdtem magam. A srác mindenféle utolsó b*zinak lehord, a ruháimat ócsárolja, egyszer mellém ült és konkrétan minden cuccomat amit talált széjjel firkált. Egyfolytában lökdös, ütöget és beszólogat. Van rajtam egy nagyon kicsi súlyfelesleg amiből már így is sikerült lefogynom sokat, de azért még látszik. Ő pedig azzal dicsekszik hogy márpedig mennyire jó teste van, neki bezzeg sikerült kihoznia egy kockahasat, ami nekem soha nem lesz stb.

Volt, hogy óra közben nekiállt rugdosni a székemet, a csaj meg egyfolytában dobált valamivel és összeröhögtek mögöttem.

Nekiálltam olvasni egyik szünetben, a srác elvette tőlem és kidobta az ablakon, majd mondta az egyik tanárnak, hogy én dobtam ki, mire még én kaptam beírást..

A lány pedig képeket küldözgetett nekem magáról egyik óra alatt és a srác elkezdett azzal szórakozni, hogy biztos tetszik nekem, de egy ilyen lúzer soha sem kaphatja meg.

Majd fogta magát és elkezdett lökdösni, rálépett a lábamra és mindenféle vulgáris szavakkal illetett.

Még sok ilyen volt, de gondolom ez bőven elég. Nem is szeretném tovább húzni senki idejét, csupán szeretném ha végre ennek az egésznek vége lenne.. Az osztályfőnökömet próbáltam már, de nem túl segítőkész.


2016. nov. 15. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Várom a "gének nem számítanak" osztagot, hogy megmagyarázzák, hogy tulajdonképpen a kérdező a hibás, mert nem szteroidozik, így pedig - hogy nem tesz meg ténylegesen mindent, hogy elég jó fizikuma legyen ahoz, hogy egy magasabb, nagyobb csontú, izmot felszedni könnyebben képes fiú ne alázhassa porig bármikor -, nem is várhatja el, hogy tiszteljék.
2016. nov. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyeneket agyon kellene lőni... de nem mondom, hogy te tedd, mert abból te se jönnél ki jól.

A szüleid hogy állnak ehhez? Esetleg válthatnál osztályt.

2016. nov. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is nyomi voltam, a csendes kis dagi aki mindig meghúzódik a háttérben...

Volt egy kemény mag az osztályban, egy török csóka meg egy bantu feka volt a "vezér" (német országban nőttem fel), mindig szekáltak, gáncsolgattak, pofozgattak a folyosón...

15 évesen az eső elől menekültem be egy ajtón az utcán, azt hittem egy lépcsőház, de nem az volt, hanem egy box klub telis tele skin head-ekkel...

4 hónap múlva a szart is kivertem a két köcsögből aztán kaptam egy írásbeli figyelmeztetést az igazgatótól, hogy még egy balhé és ki leszek rúgva... de onnantól kezdve én voltam a "menő srác"...

2016. nov. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem is piszkáltak, mondjuk még általánosban. Volt pár lökött akik rám szálltak... Sajna csak tűrtem és depiztem, pedig a fizikumom megvolt hozzá, hogy beléjük rughassak. Utólag most 33 éves fejjel már bánom is, hogy nem vágtam torkon mindet. Akkor békén hagytak volna. Ha esetleg békés megyében élsz akkor szólj és lerendezem őket szívesen. Vagy állj kimagadért és bassz oda. Ne törődj a következményekkel. Nem akarok senkit testi sértésre bíztatni, de ha óvatosan tenyér éllel nyakon küldöd, lehet hogy egy kicsit elgondolkodik. :))
2016. nov. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A leírás alapján azért tud ez a féreg és a nősténye terrorizálni, mert hagyod magad, meghunyászlodó vagy. Ki kell állnod magadért, nem vagyok a verekedés híve, de segítséget kell kérned, vagy megfizetni valakit, hogy kicsit pofozzák ki a szart ebből a tetűből.
2016. nov. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja és arra ügyelj, hogy ne okozz maradandó sérülést, a tenyérrel a nyakra dolgot nem ajánlom, mert az gyilkoéni is tud.
2016. nov. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!