Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ma beégtem, és nem tudom,...

Ma beégtem, és nem tudom, hogy hogy reagáljak, ha újra találkozom velük?

Figyelt kérdés

Szóval elég sok minden történt mostanában és ma az egyik gyakorlaton valami ismét nem sikerült, egy olyan dolog, amivel már év eleje óta küzdök, és nem megy. És olyan dühös lettem magamra, hogy elsírtam magam. Mindenki előtt. Ez most nagyon kínos nekem, mert nem igazán ismerem az ottani embereket, és nem tudom, hogy sikerült ennyire elveszteni az irányítást magam fölött, pláne, hogy utoljára (józanul) nagyjából 15 évesen sírtam...

Jövő héten lesz óránk, szerintem addigra már el is fogják felejteni, de mégis, hogy kellene viselkednem?

21 vagyok és lány egyébként, és most legszívesebben hét méter mélyre ásnám magam.


2016. nov. 15. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne csinálj belőle ügyet. Ha valaki felhozza megmondod hogy azokon a napokon* mindig ilyen érzékeny vagy és annyi :)
2016. nov. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na az kizárt :D Biztosan fiú vagy, szóval semmi baj, de hogy egy normális csajnak se jutna eszébe ezzel mentegetőzni gyakorlatilag idegen emberek előtt, az fix.
2016. nov. 15. 23:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Másokkal is előfordul. Nem kell ebből ügyet csinálni.
2016. nov. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

óra elején ba***ál ki egy százas papírzsepit az asztal szélére, majd fennhangon mondd magadnak, hogy "Most nem fogsz ki rajtam!!!!"

de am 97%, hogy leszarják.

2016. nov. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden csoda 3 napig tart. Senki se fogja ezt nézni.
2016. nov. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Viselkedj úgy, mintha semmi nem történt volna. Ha valaki mégis megkérdezné, miért sírtál, mondhatod, hogy nem jönnek össze a dolgok mostanában, feszültebb vagy, vagy nem alszol jól, fáradtabb vagy, stb. és elnézést kérsz a "hisztiért.", nem szoktál sírni, de most nem tudtad visszatartani.

De szerintem nem fogja megkérdezni senki.

2016. nov. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!