Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nálatok is vannak olyan...

Nálatok is vannak olyan gyerekek akik megsiratják a tanárt?

Figyelt kérdés
Gimibe jár a gyerek,ráadásul jó tanuló,megyei versenyeket nyer mégis bunkó.Most végzős.De úgy beszélt a tanárral mint egy utolsó senkiházival.Azt mondta neki hogy szar osztályfőnök meg hogy semmit nem tud elintézni,meg ilyenek.Szegény tanár sírva ment ki tőlük.Következő órája velünk volt , késett is 10 percet ,és szegénynek tiszta piros volt az arca, látszott hogy sírt.Pedig kemény tanár.Én teljesen kiakadtam rajta hogy ezt csinálták vele.Ilyen máshol is előfordul?

2016. nov. 16. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Rosszul fogalmaztál. Ő nem megsiratta a tanárt, hanem sírásra késztette. Nagy különbség van a kettő között.
2016. nov. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Serpent ***** válasza:
Nálunk a nevétnemmondom városi gimnáziumban és az általános iskolában tanító tanárokat hatalmas tisztelet övezi. Oda se tanulni járnak a "diákok".
2016. nov. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen gimnáziumban Rajz tanár sírva ment ki óráról!!!!!!!!!!4
2017. jan. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nálunk az a baj, hogy fordítva van és a tanárok olyanokat mondanak a gyerekekre, hogy én meg a barátaim el se hittük hogy létezik ilyen, és ott mi sírtunk nem a tanárok
2018. jan. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!