Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ezen már végképp nem lehet...

Ezen már végképp nem lehet eligazodni?

Figyelt kérdés
Az egyik iskolatársamról úgy gondolom, hogy nem vagyok ellenszenves számára, szerintem zavarban van amikor meglát. Egyik nap jött velem szembe majd rámnézett és tök hirtelen elkapta a tekintetét (értitek feltűnően máshová nézett). Nemrég pedig mikor láttuk egymást már rám se nézett. Most ez mi?
2016. nov. 16. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Tetszel neki.

Ezen mi nem egyértelmű??

2016. nov. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Egyik nap jött velem szembe majd rámnézett és tök hirtelen elkapta a tekintetét (értitek feltűnően máshová nézett)."


vannak emberek, akik nem bírják, ha bámulják, vagy éppen idegbajt kapnak, ha rájuk néznek. Ezek a beilleszkedési problémákkal küzdő kötekedő s**gfejek elérték azt, hogy az emberek többsége ne merjen egymás arcába nézni. Egyszerűen az illető csak nem akarja, hogy azt lásd, hogy néz téged. Nem hiszem, hogy zavarban lenne, szerintem akkor nem merné ennyire feltűnően elfordítani a fejét. Sőt, szerintem ő nem is téged figyelt, csak úgy bámult, valójában nem is érdekled.

2016. nov. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2

El vagy te tévedve, barátom. Aki beilleszkedési problémákkal küzd, az általában se nem kötekedő, se nem s**ggfej. Csak mert te egy szolgalelkű porszem vagy, akit bántottak a suliban, még nem mindenki s**ggfej, akit te annak gondolsz.


Valószínűleg az iskolatársad csak néz erre-arra, és nemigen vesz rólad tudomást. Amit te rokonszenvnek vélsz, az esélyes, hogy csak a mindennapos szemkontaktus.

2016. nov. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jaj, nehogy osszevesszetek mar itt! Nagyon szepen koszonom az eddigi valaszokat.:) Sajnos elegge ellentetesek a kommentek, de megprobalom ugy felfogni, ahogy az utolso irta (tudomast sem vesz rolam). Ha a nagykonyvben meg van irva valami, akkor majd a sors elintezi. :)
2016. nov. 17. 13:59
 5/5 A kérdező kommentje:
Kicsit amúgy így talán fájó belegondolni, de hát hozzátartozik a lelki fejlődéshez, nem? :)
2016. nov. 17. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!