Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyképű az osztálytársam?

Nagyképű az osztálytársam?

Figyelt kérdés
Van egy gyerek az osztályba aki azzal menőzik , hogy milyen gazdagok..... Szerintem nagyon szánalmas , olyanokat mondd , hogy többet ért a tesóm térd műtétje mint az életem ( nem nekem mondta hanem egy másik gyereknek ) Meg ott panaszkodik , hogy nem kapta meg az xbox one- t meg azt sorolja , hogy mennyi xbox játékot meg mini segwayt fog kapni meg mennyi jó cuccot. Azt mondja hogy még a papájának meg a mamájának is Iphone ja van a 6. as tesójának 7-ese van ....Már nagyon zavaró tud lenni a nagyképűsége.

2016. nov. 23. 20:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Feltűnési viszketegség. Valószínűleg se a családjától se az iskolában nem kap elég figyelmet, ezért így próbálja magára felhívni.
2016. nov. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nem hinném , mert ez a gyerek az osztályba menőnek számít
2016. nov. 23. 20:58
 3/15 anonim válasza:
100%
Szóljál neki hogy nyeljen már STOP táblát aztán mond meg neki hogy vegyen Galaxy Note 7 et ( az felrobban)
2016. nov. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csak szimpla feltűnési viszketegség.
2016. nov. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
nagyon idegesítő , és szánalmas , hogy valaki ezzel dicsekszik
2016. nov. 23. 21:43
 6/15 anonim ***** válasza:

Ezt amúgy én se értem.


(és ezt most minednféle nagyképűség nélkül mondom!!)

Az én szüleim is gazdagok, nekem is megvan mindenem amit szeretnék, de én sose dicsekedtem ezzel senkinek, mert:


#1 nem az én pénzem, egy forintot nem adtam bele, annak ellenére, hogy tényleg megvan mindenem

#2 alapból pofátlanság ilyennel dicsekedni


Mellesleg én speciel qrwára nem tudom, hogy ebben mi a menő...

2016. nov. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
igazad van
2016. nov. 24. 07:09
 8/15 A kérdező kommentje:
ma is mutogatta a tanároknak az új 40 ezres cipőjét
2016. nov. 24. 18:35
 9/15 anonim ***** válasza:
A legjobb amit tehetsz hogy nem pazarolsz rá energiát hogy ezen hőbörögsz. A tanárok sem hiszem hogy túlzottan értékelik az ilyenfajta felvágást. Ne foglalkozz vele. kész.
2016. nov. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
csak már eléggé zavaró , hogy így el van kényeztetve ez a kis féreg
2016. nov. 24. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!