Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Vannak itt pedagógusok, akik...

Vannak itt pedagógusok, akik rendszeresen látogatják az oldalt?

Figyelt kérdés
Szerintem jól jönne egy ilyen téren való tájékozottság is. Ajánlatos a "tini párkapcsolatok" rovat, ahol ismereteket szerezhetünk a diákok valódi gondjaikról, bajaikról. Nekem gimnáziumi oktatóként ez a véleményem, sokat segített az osztályfőnöki órákon. :-) Ez alapján válogattam a kérdéseket, amiről úgy gondolom beszélni kéne.

2016. nov. 28. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
akinek van tanári diplomája, de nem pedagógus, az számít? :D
2016. nov. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, nem vagyok tanár (még pár évig :D) de annyira jó látni, hogy van pedagógus aki itt is tájékozódik és érdekli, hogy mi van a gyerekekkel!

Én még az emberek rovaton belül szoktam nézelődni, ott is van "tanárok/iskolatársak" rész meg "barátok" is.

2016. nov. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én tanár vagyok
2016. nov. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen látogatom az oldalt. Érdekel, mi foglalkoztatja a fiatalokat, amikor név nélkül, őszintén előadhatják a problémáikat.
2016. nov. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha egyértelmű lenne, hogy csak pedagógusok vannak bizonyos kérdéskörben, elszabadulna a pokol.

Így is ha egyértelmű, hogy egy idősebb valaki, felnőtt tesz fel kérdést, kis suhancok olyan stílust engednek meg, hogy még más is dührohamot kap itt.

És az oldal üzemeltetője látványosan nem tesz semmit ennek javítása érdekében.

2016. nov. 29. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az anonimitás nem csak őszinteséget, hanem füllentéseket is okoz. Az egyik kérdés alatt még 17 éves nagyfiú emberünk, egy másik alatt általános iskolás. Nem egy felhasználó csak figyelemre vágyik, esetleg okoskodni akar.


Javaslom gondoljátok végig ki és miért látogatja ezt az oldalt. Lehet hogy a tini párkapcsolatok rovat a fiatalok egy kis részét reprezentálja, a többség viszont nem ismer magára a kérdésekben/válaszokban.

2016. nov. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!