Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Megromlott a kapcsolat, most...

Megromlott a kapcsolat, most meg engem kritizál, miért?

Figyelt kérdés

Az osztályban év elejétől készülünk a szalagavatóra.. egy fiú (G) akivel kölcsönösen nem bírjuk egymást, azzal a lánnyal (Z) táncol, akivel egy ideje megromlott a barátságom.Amikor együtt keringőzik mindenki, ők ketten állandóan engem meg a táncpartneremet figyelik, legutóbb meg bele is kötöttek abba, hogy mi nem is rendesen lépdelünk, és még hangoztatták is a tánctanárnak, mindenki előtt.Holott már én vezetem a páromat is.


Képes az utálat ennyire rosszindulattá is válni?



L/18



2016. nov. 30. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Képes. Mellesleg az egész szalagavatónak úgy ahogy van nincs értelme. Egymást sokszor nem is tisztelő, nem is kedvelő emberek úgy csinálnak, mintha minden jó lenne, és milyen jó lenne a suli. Az meg a másik,hogy értelmes ember nem fog táncikolni ott mindenki előtt. Az teszi jól, aki el sem megy az ilyen f*@*szságokra. És ezzel most nem akarom elvenni a kedvedet az egésztől, csak azt mondom, hogy aki nem akar, az ne menjen! Ő neki is jobb, meg másoknak, is hogy nem rontja a hangulatot, vagy nem búslakodik a sarokban. Én megtiltanám, hogy a szalagavató bárhol is kötelező legyen.
2016. nov. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Teljesen megértelek, ugyanis én azzal kezdtem az évet,hogy kijelentettem, nekem nincs kedvem ezekhez.Csak aztán megkaptam a kedves iskolától meg a szüleimtől,hogy pedig ilyen csak egyszer van,úgyhogy inkább belementem,hogy nyugalom legyen.

Pedig jogos, hogy ahol utálat van,az máshol is folytatódik..

2016. nov. 30. 16:08
 3/9 anonim ***** válasza:

(1) Nem szabad velük foglalkozni, csak elrontják a kedvedet és leszívják az energiádat. Éld a saját életed, foglalkozz azokkal, akikkel jóban vagy, érezd jól magad!

VAGY

(2) Kérdezd meg tőle/tőlük, hogy miért.


Viszont nem tudjuk, mennyire táncolsz jól, a párod pedig mennyire rosszul, de társastáncban ugye a fiú vezet és a lány követ. Az (nekem legalábbis) észrevehető, ha a lány vezeti a fiút. Lehet, hogy csak ezt látták ők is. Amúgy meg a tanár azért van ott, ha valamit nem jól csinálsz, kijavítsa. Szóval fogd fel úgy, hogy csak segíteni akartak. :)


A saját szalagavatómon nem táncoltam, 4 osztályból összesen táncolt vagy 10 pár, akik szerettek volna. Akkor még nem éreztem a lábamban a bugit, hogy beszálljak. Utólag kicsit bánom, mert jó buli volt, de se több, se kevesebb nem lettem.

Nem szabad komolyan venni. :)

2016. dec. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Csakis természetes határokon belül foglalkoztat. azért nem is annyira, hogy ne tudjak miatta aludni... csak zavar, hogy saját képességeik helyett másokba kötnek bele, ráadásul mindketten olyan ,,minden lében kanál" típusúak. mivel a tanárnő tudja, hogy én irányítok, és látja, hogy ki volt a hibás, le is állította őket, hogy épp próbálom a srácot korrigálni (mert szerencsétlennek semmi ritmusérzéke).

Ha pedig megkérdezném, miért kötekednek, még én lennék a rossz, az tuti.

Én amúgy is jónak tartom magam táncolás terén, amit megerősít az is, hogy régebben más táncoknál többször is mondták, mindig az én mozgásomat figyelték a táncosok, mert legalább ritmusra lépdeltem.


Köszi a hasznos tanácsokat, bár azt hiszem, nem akarok velük még ennél is rosszabb kapcsolatba kerülni.

2016. dec. 2. 22:42
 5/9 anonim ***** válasza:

"pedig ilyen csak egyszer van"


És van akinek jobb kimaradni belőle.

2016. dec. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az biztos:/
2016. dec. 3. 22:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük. Nálunk is amúgy a fél osztály nagyon szarul táncolt szalagtűzőn, pedig mi 11. októberétől már tanultuk a táncot :D Volt, aki minden próbán nagyon jól táncolt, de a szalagtűzőn annyira izgult, hogy elrontotta kétszer is..És nem ő volt az egyetlen, aki elcseszte. Mégse kezdtük el egymást szidni, hogy jajj, most miattatok tök szar lett az egész, csak nevettünk rajta egyet és kész.
2016. dec. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tudod ez nem mindegyik osztályban működik így. Azon kívül meg szerintem alapból nem bulizással meg ilyen fasságokkal kéne megünnepelni ezt az egészet, de mindegy. Amúgy meg kb. 400 ember videózza le hogyan táncolsz, és kb. 300 helye töltik föl a youtube-ra. És ezt kötelezővé teszik a tanárok. Kár hogy egy tanár sem jön fel erre a kategóriára mert rettegnek a diákok véleményétől.
2016. dec. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a kommenteket :) :)


Nem foglalkozom velük, mert rájuk se nézek, és ők ezt tudják, ezért próbálnak hangoskodással "figyelmeztetni" minket.


7: nekik is így kellene felfogniuk a dolgot, dehát ahhoz szükség van egy kis józan észre is..:)


8: igen, nekem is ez a bajom a tanárokkal; ők ebbe bele se éreznek. Az ofőm múltkor pont nekünk ecsetelte, hogy az ő idejében még nem volt ilyen szokás, pedig ő nem az az öregember..


Hangoztatják, hogy igen, mi odafigyelünk a diákjainkra, holott pont az ilyenekkel hazudtolják meg magukat (tisztelet a kivételnek)...


Amúgy még valami: egyik barátnőm az osztályban mesélte, hogy év elején, amikor elkezdtük a próbákat, sokan megvitatták, hogy kik a jók és kik nem. Valaki minket is megemlített. Erre kiderült, hogy ez a lány megvédett azzal a lánnyal együtt engem, aki beszólogat a partnerével!


most akkor hogy is van ez? O.o

mégse vagyunk jók? :)

2016. dec. 24. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!