Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? (egyetemi probléma)

Figyelt kérdés

Egyik tárgyból kéne a csoporttársaimmal egyezkedni, hogy mikor írjunk tesztet. Elég egyszerű lenne, de amit tanárunk mondott és amit az oktatási ügyintéző az két külön dolog.

Amit az oktatási ügyintéző küldött levelet időpontokról azt csak én kaptam meg, mert a privát e-mailemre küldte. Én továbbítottam is a többiek felé, kb 20-an látták a bejegyzést és alig 2-en reagáltak és ők is csak annyit, hogy nem jó nekik kb semmi sem. És úgy, hogy a csoportunk alig 10 emberből áll.


Egyik csoporttársammal beszéltem, hogy ő intézte volna, de én belekontárkodtam és fejezzem is be ha elkezdtem. De ha nem reagál senki, akkor nem lehet mit intézni.

Meg mondja, hogy ha meghaladja a képességeimet minek szólok bele. Pedig csak annyit akartam volna megtudni a tanártól, hogy mi legyen(a tanár megadott egy hetet amin válasszunk egy napot amikor megírjuk és talán a héten kaptam a levelet, hogy melyik 8 időpontból kell választani). Jó hogy meghaladja a képességeimet, ha senki nem szól hozzá a témához. Ráadásul az oktatási ügyintéző se tudja, hogy ez most mi.


Másrészt 2 munkarendű évfolyamnak egyszerre kéne megírni a tesztet, ami szinte lehetetlen. Főleg, hogy mi levelezősök dolgozunk és kérdéses, hogy kapunk-e szabadságot vagy sem.


Megfogadtam már, hogy nem foglalkozok inkább semmivel, mert az ilyenekből csak baj lesz, de hát csak én kaptam a levelet az időpontokról én voltam lent a suliban én kérdeztem az ügyintézőt stb.


2016. dec. 2. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a "szervezős" csoporttársaddal, hogy te nem akartál semmit, csak megosztani a levelet a többiekkel és nyugodtan leszervezheti helyetted, mert neked ez túl nagy falat.
2016. dec. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Saját (szintén egyetemi) tapasztalataim alapján azt tudom mondani, hogy teljesen demokratikus módon nem fog menni. Aki nem "főnök", az túl elfogadó, illetve hajlamos "nem ráérni", ha nem muszáj. Sok esetben hozzá se szólnak a témához, hanem úgy vannak vele, hogy jó lesz, amit a többiek választanak.


Válassz ki 2 időpontot, és bocsásd netes szavazásra. Ami nyer, az kötelező érvényű, még ha csak 1 ember szavaz is. Ezt add a tudtukra, és ne az utolsó pillanatban. (Meg eredmény se az utolsó pillanatban szülessen.)


Ha megvan a győztes, továbbítod az oktatók felé. Aki nem tud ott lenni, az majd igazolja a saját igénye szerint, mint pl. ZH vagy vizsga esetén.

2016. dec. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elvileg rendeződött a dolog, de nem értem, hogy nekem miért nem sikerült, amit a csoporttársam írt ki, arra meg mindenki reagált.


Ez egyszerűen tragédia. Már ott tartottam, hogy csak a kommenteket mentem olvasni és a problémát elengedtem. Aki okosabb szervezze az.

2016. dec. 2. 14:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát megszervezte az okosabb. Te nem vagy ilyen típus, ennyi.
2016. dec. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!