Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miert ilyenek a magyar tanarok?

Miert ilyenek a magyar tanarok?

Figyelt kérdés

Altalanos iskolaban mindenbol 4-es , 5-os voltam , most kozepiskolaban masodikos-kent mar ott jarok hogy les**om mert hiaba tanulok nem azt kerdezi a tanar.

Matekbol sikhulye az egesz osztaly , a tanar olyan gyorsan magyarazz kozbe ir hogy egyszeruen nem tudjuk felfogni . Igy is kulon matektanarhoz jarok az segit valamennyit . Fizikabol ugyanez van , az elmeleti reszet ertem ,de a gyakorlatibol semmit(ugyan az a tanar tanitja )

Gyakorlatis tanar ahelyett hogy elmondana hogy kell , meg o lebasz mert hogy ennek a kerdesnek nem itt a helye. A tobbit inkabb mar le se irom mert minek az osszes tanar egytol egyik arra megy hogy hogy tudna megbuktatni mindenkit , az nem erdekli hogy tanuljuk meg a tananyagot es nem hinnem hogy fogyatekos lennek.


Massal is van ilyen ? Vagy csak en orvendhetek ilyen jo fej tanaroknak.



2016. dec. 7. 18:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Lényegében ugyanez itt is. Mondhat bárki bármit, sz@%r a rendszer, úgy ahogy van. Ezt egyszerűen nem lehet letagadni.
2016. dec. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Ha rossz a tanár, tanuld meg magad.
2016. dec. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy lenyegeben az osszes rossz. En matek meg fizika, kemia szamitasokat nem valami konnyu megtanulni egyedul. Es azt se ertem hogy a tanarok miert bannak bunko modon velunk diakokkal . Nyilvanosan lehulyeznek , az egyik osztalytarsamnak azt mondta az egyik tanar mikor megkerdezte tole a diak hogy ezt az xy feladatot hogy kell , hogy "arrol en nem tehetek hogy fogyatekos vagy menj el orvoshoz"...
2016. dec. 7. 18:24
 4/14 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy valóban létezik a jelenség.

Én már nem most végeztem, de ugyan ez volt.

Másodikban év végén könyvet kaptam, utána behúztunk pár új tanárt aztán az egész osztály ment a lejtőn.

Az a baj, hogy a tanárok se ismerik el, ha van közöttük idióta.

2016. dec. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
A víz a hüje mer a kacsa roszúl uszik?
2016. dec. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
9%
Tisztelet a kivételnek de a többség valóban bunkó! Állítólag"művelt,tanult emberek",de simán dől belőlük a hülyegyerek meg fogyatékos szöveg. De ha a szülő szóvá meri tenni, akkor fel van fújódva!
2016. dec. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
5-ös , gondolom, ilyen helyesírással te gond nélkül ledoktoráltál!
2016. dec. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az y os ly vaskoriaknak való.
2016. dec. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%
Az általános iskolai tanárok a hibásak, mert nem tanítottak meg rendesen. (Arról nem beszélve az általános iskola jó pofizásból áll a tanár felé, és buksisimogatásból a tanár részéről ami a középiskolában már nincs, sem főiskolán.) Én megértem a tanárt a középiskolában, nem várhatod el hogy lemenjen a 7.-8.-os szintre és mindent újból oktasson, erre nincs ideje és nem is ott kell. Ha nem érted irány magántanár vagy rokon aki elmagyarázza...
2016. dec. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Persze persze . Minden tanar azt mondja nincs ido elvagyunk maradva mindenbol,meg osztalyfonoki orakon is magyarozunk nem eleg a heti 4 .. komolyan mondom. Matekbol meg egy nap alatt 2 anyagot felveszunk -,- es meg tanulj ra ugy hogy azt se tudod mit veszel. Akkor meg is miert jarok iskolaba ha nem azert hogy megtanitsak az adott temakort . Nem mindenki szarmazik tehetos csaladbol hogy jarjon minden heten legalabb 1x tanarhoz (mert annyi minimum kell ).

Nem ertem en ezt az egeszet. A masik kedvencem hogy minek ilyen *soha a budos eletben nem fogom hasznalni szarokat tanulunk * amikor meg kikerulunk azt se fogjuk tudni mit hogy kell. Most is volt a hiradoban hogy nekunk lett magyaroknak a legrosszabb a kompetencia felmeres. Na es az se a gyerek hibaja , kesz vicc ez az egesz Magyarorszag . Tudom nem a tanar hulye , hanem a legfelso vezetoseg , de en ugy latom hogy ok se akarnak tenni semmit ,ee lehet hogy most lefogtok szolni , de tiszta rabszolgakat akarnak kepezni belolunk mint regen , a muvelt emberekbol legyen a legkevesebb , ugyanis kell a sok gyari melos , akik 3-4 muszakban beluket kidolgozva kapnak s**ros netto 100-150 ezret.


Ez csak magan velemeny..

2016. dec. 7. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!