Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most komolyan ezért lennék...

Most komolyan ezért lennék béna? 17/f

Figyelt kérdés
A minap az egyik srác az osztályomban mondta, hogy mennyire kevés kép van rólam fent fb-n és bénán nézek ki rajtuk. Ellenben róla van vagy 500, olyan idiótán pózol mint egy tinilány és akkor ezek után még engem hív gáznak...
2016. dec. 15. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, visszavágtál valami frappánsat ennek a pózer lúzernek.
2016. dec. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Fujj te a valóságban élsz ??? Hát mik vannak!! (Segítek ez szarkazmus volt)
2016. dec. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amennyire te viszolyogsz a "pózer" jellegű emberektől, ők is éppen annyira tőled. Ez el kell fogadni. Minél előbb megtanulod, hogy SOHA nem fogsz tudni mindenkinek megfelelni, és mindig lesznek, akik utálnak, annál jobb. Kerüld őket, és ne adj a véleményükre. Ennyi.
2016. dec. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
pózer lúzer :D lehetne poozer is az új nevük
2016. dec. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is tök normális képeket teszek ki, és volt aki mondta, hogy ezek gáz képek.

Gondolom az lenne a normális ha én is vonaglós csajos képeket tennék ki, amikor is össze-vissza csavarodva, egyik lábam a fenekembe dugva, mint valami részeg kérdőjel néznék ki minden képen.


Ne foglalkozz az ilyenekkel.

Most azt hiszik, hogy ők nagy nagy menők, csak ez foglalkoztatja őket, aztán X év múlva te ilyen-olyan diplomával tök jól fogsz keresni, ők meg még a munkaügyi központban is csak nyomkodják a telefonjaikat.

2016. dec. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!