Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az iskolában az osztálytársaim...

Az iskolában az osztálytársaim állandóan lemelegeznek, azt hiszik meleg vagyok, pedig nem. Es állandóan evvel piszkálnak? Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Állandóan egész nap azt hallom hogy meleg, meleg, meleg, es mindig hogy en csak a kukit szeretem stb. Meg mar annyira nem bírtam hogy mar sírnom kellett szünetben. Mit tegyek? Amugy egy olyan gyerek vagyok akit könnyen fel lehet idegesíteni. Talan ez is benne van. De mar nagyon nem bírom. Lehet hogy elmegyek másik iskolába. De olyanok is piszkálnak akik meg normálisak is.

2016. dec. 19. 22:06
1 2
 1/11 Argloss ***** válasza:
100%

Nem idegesíted fel magad rajta, maximum megpróbálsz visszaszólni valami bénát.

"Cseszd meg Józsi, még ha búzakalász lennék se tudnék hányás nélkül hozzád érni, nem még így... Próbálj valaki mást felszedni..."

2016. dec. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
81%
Szerintem jobb, ha fel se veszed, mert ha látják, hogy idegesít jobban csinálják. Az ilyenek ellen nincs sajnos garancia, hogy abbahagyják, mert ők nem tudják azt, hogy ez milyen érzés lehet a másiknak. Mindenképp próbáld meg, hogy egyik füleden be a másikon ki. A barátaiddal legyél vagy hallgass zenét, hogy véletlenül se velük és a baromságaikkal foglalkozz. Ha pedig könnyen felidegesíthető típus vagy, akkor próbáld ki a relaxálást. Lehet, hogy segítene.
2016. dec. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%
Játssz rá, fogdosd őket, tegyél ajánlatokat, és gyorsan abba fogják hagyni.
2016. dec. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jól látod, azért csinálják mert könnyen felidegesítenek, ez élteti őket. A hármas hatalmas marhaságot írt.
2016. dec. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
És miért is zavar annyira, ha melegnek néznek/ "csúfolnak"? Ha nem vagy meleg, akkor ne is foglalkozz az ilyesmikkel... Olyan, mintha elkezdenének lesárgázni. Nem vagy az, és nincs valóság alapja, de még ha abba a rasszba is tartoznál, se lenne semmi...
2016. dec. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Sunshinedoll ***** válasza:
50%

Semmit :D Melegnek lenni nem ciki, ergo ha lemelegeznek az nem inzultus :D Nem kell a lelkedre venni, és majd abbahagyják.

Engem is c-gányoztak már le csak azért, hogy megbántsanak, de mivel c-gánynak lenni nem gáz, én csak jót röhögtem rajta :D Hívtak már pók-hálós p-njú p-csának is :D Én tudom, milyen ember vagyok, milyen a p-nám, c-gány vagyok-e vagy nem, így nem igazán hat meg mások véleménye, érted :D Kifejezetten jót szoktam szórakozni ezeken.

2016. dec. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%
Először is nyugodj meg. Vegyél mély levegőt. Anyuék tudják hogy meleg vagy? Fogadd el magad. Világbèke. :-D
2016. dec. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Ilyenen csak a melegek sirnak. B*szd pofan mindet ne legyel punci. Es ami a legeslegfontosabb EZZEL*
2016. dec. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Petikem annyit beszelsz itt a melegsegrol netan profi vagy az ugyben?


Kene a farkam mi?! Bocsi ez a csajoke!


Apadnak kellett volna melegnek lennie, akkor nem baxott volna anyadba, te kutyafeju!


En a szep noket szeretem, te lehet a faxt, ha mar ennyit mondogatod.


Jo lenne ha mar ezt abbahagynad. Vagy varod hogy Bela (pl. egy masik heccelo) a szadba logassa a bret, hogy bekussolj?!


En nem vagyok meleg, mar megbocsjts, mashol pasizzal kerlek!

2016. dec. 28. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Legyél tényleg meleg és akkor abbahagyak vagy csak tettesd vagy ha nem akkor a harmadik opció: Mindenkit basz.szal szajba jobb vagy bal horoggal es taposd meg Ennyi mutasd meg ki a főnök
2017. márc. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!