Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit lehet tenni egy olyan...

Mit lehet tenni egy olyan emberrel, aki mások szekálásában találja meg az örömöt (többi lent)? 16/f

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem, hogy ez mire jó, vagy hogy mit akar ezzel elérni. Egyszer találkozik egy rossz emberrel, akibe beleköt és eléggé csúnya vége lesz. A lényeg, hogy van egy fiú az osztályunkban, aki egyfolytában másokat csesztet. Vulgáris szavakkal illeti őket (lásd: leg...cizi őket/kötőszava a b+ stb), verekedéseket generál, de sokszor elég messzire elmegy pl egyik órán az egyik csajt, akivel talán együtt is vannak, elkezdte ujjazni, meg egyik másik lányt elkezdte simogatni, tapogatni stb. Engem sosem csesztetett mert én mindig megvédtem magam, de éveleje óta rám is eléggé rám van szállva, tenap negelégeltem és eléggé beégettem csórikámat, de még annak ellenére is folytatta, rám írt fb-n és mondtam neki, hogy eléggé ráférne egy alapos verés, erre nem is írt már vissza semmit. Ma meg oda sem jött már hozzám és holnaptól úgyis szünet van.


Szóval eléggé idegesítő, hogy vannak ilyen emberek és a legtöbb osztálytársam nem is védi meg magát, ezért azt hiszi bármit megtehet..


2016. dec. 21. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Az ilyen emberek nincsenek megnevelve. Valószínűleg a szülei leszarják, gond lehet otthon. Lehet verik, vagy akármi, ami rá rossz hatással van. Rajtatok vezeti le a feszültségét. Talán figyelemre vágyik... kitudja.


Sajnos ez teszi jobbá a kedvét...

2016. dec. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1# vagyok... Ha nem fogtok össze az osztállyal, úgy sem fogja abba hagyni. Komolyan, mindenkinek össze kéne fogni, beszélni vele, ha nem ért a szóból, akkor meg megverni.
2016. dec. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kezdj el valami jó küzdősportot!

Megerősödsz mentálisan, és tudásod is lesz!

A mentális erőd által letojod, semmibe veszed, a tudásod által pedig leállítod ha úgy kell!

Milyen szakon vagytok ?

2016. dec. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!