Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek mit kéne tennem...

Szerintetek mit kéne tennem ezzel a versennyel amire nem is akarok igazán elmenni?

Figyelt kérdés
Még október végén jelentkezni lehetett töriből versenyre.gondoltam miért ne az az egyik kedvenc tárgyam.de nincs semmi energiám elkezdeni a felkészülést.Január elején lesz a verseny és tényleg még semmit nem készültem.szégyellem is magam miatta eléggé de miután jelentkeztem már meg is bántam.egész félévben annyit tanultam hogy levegőt venni nem volt időm ráadásul a buszozástól zombi voltam.most kezdem el érezni hogy basszus kialudtam magam.ilyen 10 órákat alszok a szünet elejétől kezdve és még mindig álmos vagyok.nem mértem fel hogy ez most nem fér bele.hülye voltam.de most mit csináljak? Hogy semmit nem készültem eddig még? Maximum 200 oldalnyi anyag és nem olyan nehéz de semmi kedvem hozzá...félek viszont hogy ha már a sulis fordulón kiesek akkor mindenki kinevet majd és hülyének néz meg a tanár is megutál...mit tegyek? Nagyon nincs kedvem ehhez a versenyhez de nem akarok egy csalódásként megmaradni a tanár szemében...valaki segítsen kérem! :( 15/L
2016. dec. 28. 20:22
 1/3 A kérdező kommentje:
Tudom hogy az én hibám és rosszul döntöttem de akkor még annyira nem mértem fel hogy mibe kerül ez nekem...ráadásul nem ezzel szeretnek foglalkozni később hanem a biosszal csak idén azt még nem tanulunk :(
2016. dec. 28. 20:24
 2/3 anonim ***** válasza:

Én most matekkal jártam így, ráadás pár rossz jegyet is kaptam s nagyon elment kedvem... S folyton azzal félek hogy valamit nem fogok tudni s a tanár megmondja hogy "még ez akar versenyre menni". 12.-es vagyok, eddig ment, már annyira nem :/...


Én elmegyek a versenyre, aztán amit tudok csinálok, igyekszem átlagostól megírni a kész, többet nem megyek.



Szerintem azt nem teheted meg hogy semmit sem tanulsz, nagyon gáz lenne ha semmit nem tudnál :\.. Vagy simán ne menj el, legyél "beteg". Tanár szemében nem maradsz csalódás, nem tudom mindenki miért hiszi azt hogy majd a tanár otthon azon agyal hogy milyen rest a diák, hazamegy s elfelejti. Órán 1-2 jó választ adsz s már nem is leszel a szemében "buta".

2016. dec. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*Igyekszem átlagost megírni s kész*
2016. dec. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!