Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tennétek ha osztálytársadr...

Mit tennétek ha osztálytársadról kiderülne, hogy meleg/leszbikus/biszex?

Figyelt kérdés

2017. jan. 2. 12:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%

Én semmit.

Az ő dolga hogy milyen nemhez vonzódik. Ameddig nem én vagyok a vonzalmának a tárgya addig nem tartozik rám.

De a többiek jó eséllyel cikizni fogják.

2017. jan. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%
halló kérdező, már nem a 70es években vagyunk ahol divatszerűen kell a másikkal foglalkozni és besúgni :D törődj már magaddal. semmi közöd ahhoz, hogy ki meleg és ki nem.
2017. jan. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Utolsó:Köszi,de a kérdés rólam szól(bi vagyok).
2017. jan. 2. 12:41
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Semmit. Mit kellene tenni? Elsővel értek egyet: amíg engem nem kezdene el megkörnyékezni valaki, addig nincs bajom; utána sem kezdeném el cikizni, mert nem lennék vele sem jobb, sem több.
2017. jan. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi közöm hozzá, alapesetben.
2017. jan. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem érdekelne. Az erőszakos meleg propagandákat gyűlölöm, de a meleg emberekkel semmi bajom. Ő is amíg nem nyomja magát az ember képébe és hangoztatja minden második percben hogy ő meleg addig nem tekintenék rá másképpen.
2017. jan. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
Semmit! Tudom, hogy még jobban csodálnálak, hogy bevallottad!
2017. jan. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Clay Morrow ***** válasza:
Elején kicsit furának találnám, de igazából leszarnám.
2017. jan. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Közel 40 éve voltam középiskolás. Akkoriban korántsem volt ennyire elfogadó a társadalom. Mégsem tettünk semmit, mikor az egyik osztálytársról kiderült, hogy meleg. Jó, persze egy-egy veszekedés, szóváltás során mindig volt, aki a szemébe vágta, de alapesetben nem foglalkoztunk vele.
2017. jan. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon örülnék, ha egy bizonyos osztálytársamról kiderülne, hogy meleg. Én is az vagyok és akkor lenne esélyem járni vele.

Ha más osztálytársamról derülne ki, (aki nem tetszik) akkor is örülnék neki, mert nem lennék egyedül, és legalább lenne kivel beszélgetni a dologról.

2017. jan. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!