Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van tippetek mit tudnék...

Van tippetek mit tudnék csinálni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Az osztályom eleve nagyon rossz. És van egy fiú (egy elkényeztetett,100 kilós,bunkó p@r@szt...) akire az utóbbiakban említett tulajdonságai ellenére mindenki hallgat.


Na mindeggy...

Ugye múlt héten ültetés volt és ugye előszőr mindenki úgy ült ahogy az ofő mondta (fiú-lány,fiú-lány...),de az osztálytársaim rávették őt,hogy csak egy kis ideig had ülhessen mindenki amellett aki mellett akar. De mivel ugye nagxon rossz az osztályom ezért így folyton ment a duma...ezért az ofőm úgy döntött,hogy akkor a régi ülésrend visszaáll. És ma az mondta,hogy akkor ki hova fog ülni meg ilyenek. És mondta hogy én vissza fogok ülni a régi helyemre (mert ezt külön kértem tőle). És erre a fent említett fiú elkezdte,hogy jajj persze,biztos én kértem,hogy mindenki üljön vissza...ilyenek (amúgy én vagyok az úgy nevezett "osztály strébere" és emiatt szoktak is cikizni)

És hát persze ezt az egész kis csapata elhitte és elkezdtek csesztetni miatta... Majd mikor már indultunk hazafele nem bírtam tovább és egy kicsit elbőgtem magam...erre persze az a fiú meg a kis "csapata" elkezdték,hogy jaj persze a kis ....

És most nem tudom,hogy hogyan éljrm túl a holnapi napot mert egy olyan lány mellett ülök most aki szinte utál és tudom hogy halálra fognak csesztetni.

..

Van valami tippetek,hogy hogyan bírjam ki?

Légyszi minnél gyorsabban!


2017. jan. 9. 17:27
 1/5 anonim válasza:
94%
Nagyon egyszerű: Nőj fel. Ez a viselkedés rendkívül gyerekes, szánalmas és röhejes. Nem lehetnek az osztálytársaid többek 10 évesnél. Csak lazíts, és viselkedj úgy, mint akit nem érdekel.
2017. jan. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első, hogy ne sírd el magad, hanem teljesen határozottan úgy, hogy érződjön rajtad, hogy jelen esetben neked van igazad és te vagy az értelmesebb (hiszen ígyis van) közöld velük, hogy


1, nem a te ötleted volt az ültetés, hanem az osztályfőnöké, nyugodtan kérdezzék meg


2, ha nem viselkedtek volna bazári majom módjára akkor nem kellett volna elülni


3, innentől nem vagy hajlandó ezzel tovább foglalkozni és keressenek mást, akit csesztethetnek.


Én ezután szépen leülnék, elővennék egy könyvet és rájuk se nézve többet olvasnék. Vagy bedugnám a fülem és zenét hallgatnék. Ha tovább csesztetnek megkérdzeném, hogy "a hagyj békén melyik részét nem vagy képes felfogni?"


Te vagy az értelmesebb és itt neki kéne rosszul éreznie magát, mindig ez lebegjen a szemed előtt. Ha mikro normálisan, kedvesen próbáltad nem ment, akkor mostmár nyugodtan éreztesd velük, hogy fölül emelkedsz az ő pitiáner dolgain, mert ígyis van.. Simán megteheted.. Az ilyeneket szóra se szabadna méltatni.

2017. jan. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 llorTllorT ***** válasza:
#2 .elmondta . tudomást sem vegyél róluk.aki normálisabb" és hozzád hasonló gondolkodású maj melléd áll.
2017. jan. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Első vagyok, még hozzátenném:


Régen én eléggé visszafogott voltam, és nem mertem visszaszólni a másiknak, se semmi. Képzelj el egy félénk srácot és szorozd meg 100-zal, és megkapsz engem. Körülbelül ennyire voltam gyáva...


Nos, aztán egyszer annyira felhúztak és felidegesítettek, hogy úgy elküldtem az illetőt a pi... hogy megfagyott a levegő is, szinte érezni lehetett a feszültséget, mivel kijött belőlem az évek alatt felgyülemlett düh.


Innentől kezdve bárkit eltudok küldeni melegebb éghajlatra, elég csak ránéznem. De amúgy mióta ez rendeződött bennem, erre már nincs szükség.

2017. jan. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem te miattad kellett visszaülniük, hanem saját viselkedésük miatt! meg mellesleg a tanár is tudhatta volna, hogy azért akarnak elülni, hogy aztán beszélgethessenek. Azon is csodálkozom, hogy amikor megvádoltak téged (mert az nem tűnt fel nekik, hogy ők pofáztak végig), akkor a tanár nem mondta, hogy nem te szóltál neki, hanem ő maga döntött így a beszélgetés miatt.
2017. jan. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!