Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek gáz e amit a...

Szerintetek gáz e amit a barátom csinál? Mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Már nem először fordul elő hogy az egyik haverom úgy jön suliba hogy zokni nélkül van rajta a cipője.

De így jön tesire is meg minden.

Mi a véleményetek róla és hogy kérdezzem meg róla?

(Előre is köszi a válaszokat)



2017. jan. 11. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Amikor öltöztök tesi előtt, ránézel "hé rajtad mért nincs zokni?" kb ennyi. Bár nem értem mért kéne megkérdezni. Érződik hogy büdös a lába? Vagy mért zavar?
2017. jan. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Hogyha nem büdös a lába akkor én se értem miért zavar. Ha gatya nélkül jönne be még megértem.
2017. jan. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Én is sokat hordtam futócipőt zokni nélkül, mert gyorsabb volt, olyan fazonú a lábbeli, amiben kényelmetlen, ki tudja?

Nem értem, hogy miért zavar?

Vagy mi az, amit hallani szeretnél? Milyen válaszra vagy tanácsra vársz? És főképp...miért gondolod, hogy bármiféle elszámolással vagy magyarázattan tartozik neked?

2017. jan. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Ha annyira a haverod miért nem kérdezed meg tőle?:D Vagy nincs száááád?

Amíg ezt ide kiírtad, és lesed a válaszokat, több idő, mintha megkérdezted volna személyesen tőle :D

2017. jan. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Gondolom a probléma forrása, hogy tél van... Talán nem lehet túl melege zokni nélkül. Tehát, miért nincs rajta zokni? Nem telik rá? Segítségre szorul? Stb, stb, stb... :D
2017. jan. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%

Ez ilyen:

- Anya kimehetek cseresznyét szedni?

- Kisfiam, hisz január van!

- Jó, jó tudom, sál, sapka, kesztyű.

:)

2017. jan. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
94%
Na, megint itt a rezidens mezítlábas... nem unod meg soha? Ez a fétised?
2017. jan. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!