Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Volt már valakivel ilyen?

Volt már valakivel ilyen?

Figyelt kérdés
Középiskolai zaklatás áldozatai később megbeszéltétek a dolgokat a zaklatóval? Túltettétek magatokat a zaklatáson utána?

2017. jan. 15. 14:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Neharagudj, de szerintem ilyen csak a zaklatás elleni kampány videókban van, hogy mindenki jóban lesz, ha beköpöd őket valakinek.

Legtöbbször nem lehet velük beszélni.

Ha olyan súlyos muszáj lesz iskolát váltani, ha pedig súlyosbodik, meg kell akadályozni valahogy... :(

Tapasztalat...

2017. jan. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha már vége miért nem tudod túl tenni rajta magad? Meg miért is kéne megbeszélni? Az a gyerek aki zaklatott méginkább lelkisérült, mint te vagy akit zaklat, általában visszabukott ebből kifolyólag nagyobb kihasználja a testi előnyeit...akkor se működött nála a megbeszélés szted most lenne értelme?

Én külső szemlélőként vetettem véget egyszer egy ilyennek, volt egy srác aki szintén lebukott hozzánk és alapból 2x akkora volt még a vele egykorúaktól is. Nálunk természetesen meg is találta kiket lehet kifogni nem is egy csicskája volt. Se vele se az áldozataival nem voltam jóba, ennek ellenére megsimogattam egyszer suli után onnantól kezdve tudta hol a helye, józan ésszel ezeknél semmire nem mész csak feltüzeli...

De nehogy azthidd, hogy ő a szemét, mert szemét mindenhol van, neked is van választásod hogy ne legyél áldozat.

2017. jan. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#2 Hetet havat összehordasz. Azt mondod van választása. Igen, és mi a választása? Mond már meg hogy mit tegyen?! Könnyű mondani, hogy van másik választás, de ha te kerülnél ilyen helyzetbe, akkor te se tudnál mit tenni, csak azt hiszed! Főleg, mivel ha kiáll magáért, akkor azt még rosszabb néven veszik! Ráfogják, hogy azért baszogatnak valakit, mert nem védi meg magát, de ha esetleg megtenné, akkor csak csoportosan besértődnének rá, talán még jobban utálnák mint előtte! És tudod miért? Mert a csesztetőknek nem célja, hogy visszavágjon az, akit csesztetnek! Ha mégis, akkor leszarják, hogy ők maguk mennyi bűnt követtek el, és hogy akkora f*@*szfejek, hogy a világ akkor járna a legjobban, ha ott rögtön megdöglenének! Mindent leszarnak, leszarják azt is, aki őket cseszegette esetleg, csak az érdekli, hogy az általa kiszemelt áldozatok szenvedjenek! Jól tudják, hogy mennyire szemetek, és hogy mennyi szenvedést okoztak már másoknak, és hogy egy csepp jóság sincs bennük! De nem érdekli őket, nem fognak leállni! Az ilyeneket tarkón kéne lőni a főtéren, de a gond az, hogy pont ők akarnák ezt csinálni a rendesebb társaikkal. Nyomorék egy banda, olyanok mint a rákos sejt, megfertőzik a körülöttük lévő embereket a viselkedésükkel, és ha a társadalom nem tudja megfékezni őket, akkor a társadalom elpusztul.
2017. jan. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Azt még hozzáfűzném, hogy sokszor az sem működik, hogy leszarjuk őket. Mert akkor meg pont arra fognak hivatkozni, hogy azért cseszegetnek valakit, mert nem reagál vissza. Nyilván a fő ok nem az, de ráfogják, esetleg néhány elmebeteg esetén még el is tudom képzelni, hogy ha 20 emberből 2 nem beszél vele aznap, akkor ideggörcsöt kap, ki bosszút áll rajtuk.

Ezért ha leszarod őket, akkor meg azt mondják, hogy "flegma" vagy, ami valami titokzatos oknál fogva a szemükbe nagyobb bűn, mint tönkretenni valakinek az életét. De hogy miért, azt nem tudok. Hiszen ők is ugyanígy reagálnának azokkal szemben, akik baszogatnák őket. Flegmán. Mert hogy máshogy? Vagy szétvered a pofájukat, vagy flegma leszel.

Tudod, ezek nem azt akarják, hogy visszavágj nekik, hanem hogy átállj hozzájuk. Addig csesztetik a másikat, amíg olyan nem lesz, mint ők. Amíg nem fogja ugyanazokat szidni, amíg nem fog mindenben egyetérteni vele, és ugyanúgy is viselkedni. De ez nem visszavágás, hanem a teljes becsicskulás, hiszen olyannál váltál mint ők, esetleg ezek után te is szenvedést fogsz okozni másoknak. De ha nem becsicskulni akarsz, hanem visszavágni, azt már nem fogják jó néven venni. Mindegy, hogy ők állnak a rossz oldalon, és hogy semmiből sem állna nekik rendeseknek lenni, hiszen nem vesztenék el emiatt a lakásuk. Pont ellenkezőleg, mindenáron ragaszkodnak a saját kis meggyőződésükhöz, hogy az egyetlen életmód csak az lehet, hogy ha kínozunk másokat. És a kegyetlenkedő életmódjuk sok esetben anyagi problémákhoz is fog vezetni az életükben.

2017. jan. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pár so után mem olvastam tovább a hülyeségeidet, én hordok össze hetet havat, akkor te kérlek rossz bolygón vagy és a büdös életbe nem láttál még kivülről ilyen zaklatást én szaksuliba is jártam rosszabb, mint a szakközép vagy a gimi, nekem felesleges kiselőadást tartanod, butaságokat beszélsz.
2017. jan. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akit kilehet kezdeni kis is fogják, kérdező ha most nem állsz ki magadért az élet kegyetlenül eltapos, lehet a munkahelyeden me fognak fizikailag bántani de kicsinálnak az biztos.
2017. jan. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pedig jobban tennéd, ha erőt vennél magadon és elolvasnád. Azt mondod, ha nem áll ki magáért... Igen, és ezt te hogy képzeled el? Hogy álljon ki magáért? Te is tudod, hogy nem ér semmit... Akit ki akarnak csinálni, azt ki is fognak, nem érdekli őket, hogy van-e rá okuk vagy nincs. Egy felnőttnek vagy nagyobb kamasznak pedig már kéne lennie annyi lelkierejének, és együttérzésének, hogy felfogja, hogy ok nélkül nem bántunk senkit, és ha valaki bántja, akkor azon vezeti le a felszültségét, és nem pedig máson. Tudom, hogy nem így megy, de attól még így kéne lennie.
2017. jan. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
"Tudom, hogy nem így megy"" ez az egyetlen értelmes amit írtál. Ha nem lenne olyan amilyen nem tudnák kicsinálni, nálunk se sose azt fogták ki aki a leggyengébb volt, vagy a legkisebb, hanem aki a leganyám asszonykatonája. Fogalmad sincs egy ilyen konfilktusról ez 2 sor után kiderül, felesleges elolvasnom. Ilyenek mindenhol lesznek, és ha alkalmas ara hogy kikészítség meg engedi akkor meg is fogják tenni, még a nyugdíjas klubban is, ez nem kor függő.
2017. jan. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát engemet sokan zaklatnak. Van 6 srác, akik egyszer zaklattak, de később, illetve tegnap elmondták, hogy csak poénból csinálták és, hogy nagyon megsajnáltak engemet, azt hitték, hogy bevállalós lány vagyok. Valame
2017. jan. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Ilyenek mindenhol lesznek, és ha alkalmas ara hogy kikészítség meg engedi akkor meg is fogják tenni, még a nyugdíjas klubban is, ez nem kor függő."


Nem kéne így lennie. És máshol nincs is így. Mások is mondják, hogy külföldön is a Magyarországról jövők a legkegyetlenebbek egymással. Annyira megszokták már, azt hiszik, hogy ez az élet. Pedig nem ez. Úgy csinálsz, mintha ez valami törvényszerűség lenne, pedig nem az! Sehol máshol nem megy ilyen szinten, legalábbis Nyugat-Európában nem! Az pedig cálfolja, amit mondasz, hogy sokszor azokkal is szórakoznak továbbra is, akik kiállnak magukért. Amit mondasz, ugyanazért mondod, amiért nem olvasod tovább az írásom. Mert túl gyáva vagy ahhoz, hogy változtass. Elfogadod, hogy úgy vannak a dolgok, ahogy, és ez így is van jól. Észak-Amerikában évezredekkel ezelőtt hatalmas birodalmak voltak, ahol naponta áldozatként több száz férfit és nőt áldoztak fel. bizony, megölték őket, csak úgy a semmiért. És az áldozatok teljesen alap dolognak tartották, elfogadták, azt hittek ez így van rendjén. Hogy megöljék őket!! Ebben nőttek fel, tehát ezt tartották természetesnek. Észre sem vették, hogy ez nem normális dolog, és amit normálisnak tartanak, abban van a hiba! Épp velük nem stimmelt valami, hiszen egymást ölték, és azt mondták, ez így van rendjén! Ha valaki olyan helyen nő fel, ahol egyfolytában ordibálnak, veszekednek, link életmódon élnek, és tönkreteszik egymás életét, akkor annak az is lesz a normális! És ha valaki nyugodt, és nem szól be neki, akkor furcsa lesz számára. Nem érti, hogy amíg ő kényszert érez arra, hogy szóban inzultáljon, cseszegessen mást, addig őneki miért nincs erre késztetése. És ez csak attól függ, hogy ki milyen kultúrában neveltek.

2017. jan. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!