Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanárok, ti ha észlelitek,...

Tanárok, ti ha észlelitek, hogy az egyik diákotoknak tetszetek és próbál közeledni, hogyan rázzátok le?

Figyelt kérdés
2017. jan. 17. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
6%
Megbuktatom.
2017. jan. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha érdeklődik, hogy mit csinálok majd a hétvégén akkor a párommal együtt szervezett közös programot fogom említeni.

Egyébként tanárként az ilyen irányú közeledést alapból elutasítom. Számomra tabu a diákság.

2017. jan. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam komolyan venni az ilyesmit, gyerekek még, nem is mernének igazán komolyan közeledni, csak a szájuk nagy. Nincs ezen mit lerázni, gyorsan múlik náluk a szerelem.
2017. jan. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem rázom le, mert ő egy gyerek, én meg egy felnőtt vagyok. Lerázni egyenrangú partnerek szokták egymást. Ha leráznám, azzal belemennék a játékába, hogy "van valami" közöttünk, még ha én vagyok az elutasító fél, akkor is...


Egyszerűen csak nem veszek róla tudomást. Jól esik persze valahol, és ugyanolyan vagyok vele, mint máskor, csak erről a dolgáról nem veszek tudomást. Előbb-utóbb úgyis abbahagyja, és majd az X színész vagy énekes iránt fog rajongani (az irántam való rajongás is kb. ilyen szintű).

2017. jan. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!