Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak? Nagyon be...

Mit csináljak? Nagyon be vagyok parázva!

Figyelt kérdés
Sziasztok én egy kicsit túlsúlyos lány vagyok (ne ítéljetek el engem,diétázok). Múlt órán a tesitanár azt mondta,mindenkinek le fogja mérni a testsúlyát és a magasságát. Nagyon beparáztam,mert a szertárba mérjük le ahol minden lány egy helyen lesz,es látni fogják a súlyom,+egy papírra felírja ahol bárki belenéz (fent vagyok a névsorba!) az én súlyom látja meg. Semmiképp nem állok rá,ez fix,csak mondjatok valamit kérlek hogy mit mondjak a tanárnak,vagy mit csináljak! Köszi előre is mindenkinek. 13/L
2017. jan. 17. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Ne a mérlegelés ellen küzdj, hanem a kilók ellen. A túlsúlyt mérleg nélkül is látja mindenki egyébként. Továbbá neked is hasznos, hogy mérheted, és számokkal bizonyíthatod, mi mindent teszel meg, hogy lefogyj és egészségesen élj.
2017. jan. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A többiek mérleg nélkül is vágják, hogy dagadt vagy. Ne érdekeljen, diétázz tovább, és jó lesz minden. Kitartás.
2017. jan. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nemtudom hogy mennyire szamitok annak,65 kg vagyok es 168 cm,viszont az osztalyba mindenki 40-50 kg max 55 :/ es nem akarom h lassak..
2017. jan. 17. 21:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Jaaa, hogy nem is vagy dagadt. Akkor meg főleg ne foglalkozz velük.
2017. jan. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Vékony se,olyan szeretnék lenni mint ők azért fogyózok :/
2017. jan. 17. 21:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne akarj olyan lenni, mint mások. Magadnak akarj megfelelni. Semmiképp se fogyókúrázz, nem vagy kórosan elhízva. Viszont az fontos, hogy egészségesen táplálkozz, mozogj, mert sokkal jobb lesz így a felnőttkorod s, hogy nem szeméttel terheled a szervezeted.
2017. jan. 18. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Figyi, ami a legfontosabb: ne fogyókúrázz!! Nincs rá szükséged, mert nem vagy kórosan elhízva. Csak beteg leszel tőle. Ha sok zöldséget és gyümölcsöt eszel, az jó, ha mellé eljársz sportolni, az külön jó, de nem kell ráfeszülni. A többi lánnyal meg tényleg ne törődj. Nem lehet mindenki 40 kiló.
2017. jan. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy kövér, miért akarsz vézna lenni? Örülj, hogy olyan vagy, amilyen.
2017. jan. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!