Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez csak szerintem nem normális?!

Ez csak szerintem nem normális?!

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Na szóval az a helyzet ,hogy nem sokkára lesz a farsang és minden osztálynak elő kell adnia valami "táncot" az osztályomból egy igen okos fiú azt mondta , hogy legyünk terroristák ,hozzá teszem benne leszünk a tv-ben. A tanárnőm pedig bele eggyezett , én ezen nagyon kiakadtam mert teljesen ellene vagyok ennek az egésznek ,hogy mi most itt beöltözünk terroristáknak és azt adjuk elő ahogy másokat "legyilkolászunk". A tanárom szerint ez tök vicces és már elkezdték tervezgetni ,megkérdeztem a tanáromtól ,hogy szerinte nem lesz e kellemetlen az ,hogy minden gyerek egy értelmes koreográfiával készül mi meg ilyen hülyeséggel és lássanak csodát még én lettem lepontozva. Nem tudom ,hogy más szülő ezt milyen szemmel fogja nézni én szégyenembe elsüllyedek majd a sárga földik (és sajnos mennem kell mert azt mondták ,higy KÖTELEZŐ!) hogyan győzzem meg a tanáromat ,higy ez egy ítrtó nagy baromság ,és nektek mi a véleményetek erről?!
2017. jan. 19. 16:55
 1/10 A kérdező kommentje:
*hogy , *földig
2017. jan. 19. 16:57
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem jó ötlet, de csak akkor ha tényleg normálisan megcsinálnátok, és nem finomkodva ilyen pc módon mert annak tényleg nem lenne semmi értelme és akkor valóban elég gáz.
2017. jan. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is elég nagy hülyeség. Ha nem tudod őket lebeszélni erről és nem akarsz részt venni benne, nyugodtan maradj otthon orvosi igazolással (vagy szülőivel).
2017. jan. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez nem kamu, akkor nagyon gáz tanárotok van. Jövőre meg lehetnétek prostik és stricik... Remélem, lesz egy-két szülő, aki nem fogja szó nélkül hagyni a dolgot.
2017. jan. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Firedoom ***** válasza:
100%
Ebbol akar botrany is lehet...
2017. jan. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég nagy baromság. Nekem tuti nem tetszen az ilyen előadás.
2017. jan. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kamu kérdés és én magam is sajnálom ,hogy egy felnőtt ember ilyenbe beleeggyezik
2017. jan. 19. 17:27
 8/10 anonim ***** válasza:

Az időzítés is tökéletes.

Remélem kamu.

2017. jan. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak remélni merem, hogy kamu. Mert ha nem, nagyobb gondok vannak egyes helyeken, mint gondoltam.
2017. jan. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Nincs vele baj, a kommentelkők meg a kérdező pedig hülyék.
2017. jan. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!