Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha leköpöm a tanárt mit kapok?

Ha leköpöm a tanárt mit kapok?

Figyelt kérdés
Ma tüsszentettem egyet az órán és a tanár elkezdett ordibálni mi ez a hangzavar meg hogy temetik a rokonát lassan. Mondtam hangosan hogy ez most kit izgat mivel senki nem viszi be a gondjait a suliba/munkahelyre. Elkezdett ordibálni velem, meg belehajolt a pofámba... normális az ilyen? egyébként szaktanár és semmi tanári múltja sincs mivel nagyfőnök volt eddig cégnél, de azért ez több a sokknál. Én alapból robbanékony természetű vagyok és nem sok kellett hogy megüssem. Hétfőn lesz vele órám és nem fogom ennyibe hagyni. Mit kezdjek egy ilyennel? sulin belül hozzá sem lehet érni, de utcán ha leköpöm és a szemébe mondom hogy most orditson velem kapok valamit? amúgy mondtak mások h igazgatóhoz forduljak, de engem ezzel akkor is megalázott.

2017. jan. 20. 22:23
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
77%
A suliban köpöd le fegyelmit kapsz ha az utcán akkor meg feljelent téged vagy a szüleidet (ha kiskorú vagy)
2017. jan. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%

te egy beképzelt pö.cs vagy ennyi...

hallod szerintem örülj hogy nem oda jársz ahova én mert onnan már kib.asztak volna mint macskát szarni...vissza beszélni nem merünk nem hogy le köpni...

17f

2017. jan. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Carragher_x ***** válasza:
82%
Leginkább pofont.
2017. jan. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
100%
Azért kis tiszteletet, nem kéne egy tanárt leköpni.Értem hogy kiabál meg minden de azért ezt ne
2017. jan. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
80%
Ha én tanár lennék, tőlem egy barack járna azért mert ezt csináltad, és egy másikat meg adnék emlékbe, hogy legyen mire emlékezni.
2017. jan. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
33%
Jaj, azért ne sajnáljuk már annyira ezt a tanárt! Igaz, hogy egy normális tanárt, aki tanítani akar, tisztelni kellene, és sokan sajnos őket sem tisztelik. De egy olyan emberek mit lehet tisztelni, aki leordít, mert tüsszentettél? Értelmes ember ilyet nem csinál.
2017. jan. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
87%
Hallod , nem vagyok az a típus , aki szidd másokat , de te ritka nagy gyoker vagy :D en a helyedben örültem volna , hogy amikor visszaszoltal nem kuldott el teged a fenébe , igazibol nem ertem hogy lehet valaki ennyire visszamaradott , mi az , hogy az utcan lekopned? Teged se nevelt meg senki rendesen ..... 16/F
2017. jan. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
73%

Ha a gyerekem lennél, akkor két makarenkói maflást kapnál. ( Más kérdés, hogy gyerekemnek ilyen eszébe sem jutna.)


Egyébként pedig akár sulin kívül, akár azon belül, a tanár leköpése bűncselekmény.

Azt jó ha tudod, hogy a BTK szerint a tanár közfeladatot ellátó személynek minősül. ( Bár ennek csak akkor van jelentősége ha megütöd.)


Ha leköpöd (őt vagy mást), azzal a a BTK. 227. §.-ba ütköző és (2.) bek. szerint minősülő "Becsületsértés" vétségét követed el, ami 1 évig terjedő szabadságvesztéssel büntethető.

Úgyhogy miután leköpted térden állva rimánkodhatsz neki hogy ne nyújtson be magánindítványt.


Sokat elárul rólad a kérdésed... :-(

2017. jan. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
jah igen a btk azt nem tiltja hogy " letekerem a füledet és a kezedbe adom ba*dmeg" cimű dolgot és ezt úgy hogy az arcodban van
2017. jan. 20. 22:51
 10/25 anonim ***** válasza:
73%

# 6/9 Időpont ma 22:42

Azért mind a kérdés, mind a válaszokra adott reakciója alapján én enyhe fenntartással kezelném a kérdező állításait.

2017. jan. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!