Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan tudnám ezt konfliktusok...

Hogyan tudnám ezt konfliktusok nélkül megoldani?

Figyelt kérdés
Erre a félévre jött egy orosz srác és az én szobatársam lett. Alapjáraton nagyon jófej és el tudunk beszélgetni akármiről, hasonlóak az érdeklődési köreink stb. Viszont eléggé trehány, széjjel dobál a ruháitól elkezdve mindent és múltkor is úgy szaltóztam át rajtuk majdnem. Próbáltam beszélni vele erről, bocsánatot kért és rendet rakott, de még mindig ugyanígy fennáll a helyzet és ennél normálisabban ezt nem tudom vele megbeszélni. Illetve sokat beszél a barátaival meg a szüleivel skype-on és kicsit ez akkor zavaró, ha éppen tanulni próbálok. Mondanám, hogy ezeket tegye más időpontokra, de mondta, hogy ezt velük így beszélte meg, hogy ekkor fognak dumálni és nem szeretne ezen változtatni. Oké, én is tanulhatnék máskor, de elég szűkös a napirendem, mert szoktam eljárni fociedzésekre is. Rögtön suli után megyek el és a legtöbbször este 6-7 körül jövök haza, a srác is meg ekkor kezd el nekiállni beszélni velük. Jó, nem mindennap, de egy héten legalább 3x. Nem olyan régóta van itt (értsd ezen a héten jött), de ez így nagyon nem lesz jó, ha így folytatódik.
2017. jan. 21. 02:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Nézd,ha meglehet oldani hogy másik szobába kerüljön Ő vagy te akkor probléma megoldva.Bár ha én lennék a helyedben fülesen hallgatnám a kedvenc zenéimet az idő alatt amíg skypil.Vagy kimennék sétálni,vagy játszanék a számítógépen...A rend rakás takarítás az szokás kérdése.Lehet,hogy egyszer azt mondja neked hogy Hé te nekem ne magyarázz ! Ma szombat van.Ha tudsz beszélni valakivel hétvégén,és vagy ő,vagy te lakosztályt vált akkor volt 1-hét havarkodás és ennyi.
2017. jan. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!