Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Más iskolákban is divat 17-18...

Más iskolákban is divat 17-18 éves fiúknál a dobálózós, dedós viselkedés?

Figyelt kérdés
Mandarinmagtól napraforgóhéjig minden előfordult a kapucnimban, a szotyi be is megy a prém közé, volt olyan, amit mosás előtt vettünk észre. A héten pl. egy lazább órán hallottuk a padtársammal, hogy hátrábbról a fiúk NBA játékosok neveit mondták sikeres dobások után.

2017. jan. 21. 10:06
 1/8 anonim ***** válasza:
ez mindenhol így van, pár év még kell a komolyodáshoz :DDD
2017. jan. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%

Pontosan ezert utálom az összes korombeli fiút, a párom 6 évvel idősebb nálam. Nem bírom az értelmetlen hülyeséget.


17/L

2017. jan. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igen, elég sok 17-18 éves fiú viselkedik így.


"Pontosan ezert utálom az összes korombeli fiút"


Azért neked is sok eszed van... Én is 17-18 éves fiú vagyok, de szánalmasnak tartom ezt a viselkedést. De te utálsz engem is. (Azt írtad, hogy az összeset, nem hogy a legtöbbet). Gratula!

2017. jan. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is megy. Én speciel élvezem. Mi Nerf pisztolyokat is vettünk hogy suliban lőjük egymást.

Egyedül azt nem értem minek kell olyat belevonni aki nem szeretné. Elitebb gimibe járok és nálunk elég jó osztályközösség van, és aránylag értelmes az osztály. Alap volt hogy aki nem akar benne lenni a játékban arra nem lövünk/dobunk. Soha sincs belőle probléma.

2017. jan. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

4-es, igazad van. Ha arra vigyáznak, akinek nincs kedve ehhez, akkor semmi bajom ezzel, gyerekesnek tartom, de az ő dolguk, csinálják, ha ettől boldogabbak lesznek.

De sajnos a legtöbben olyan parasztok (és tisztelet a kivételnek), hogy aki nem szeretne részt venni ebben, azzal is csinálják.

2017. jan. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Clay Morrow ***** válasza:
Ajtócsattogtatások, hógolyózás és az általad említettek is mind előfordulnak nálam.
2017. jan. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nálunk soha se volt ilyen. mondjuk kb 7-en vannak, szóval jól elnyomjuk őket :) néha b*sztatják egymást, de szigorúan csak egymást :D, minket teljes mértékben békénhagynak
2017. jan. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nálunk is kisebbségben vannak, eddig különösebb baj nem is volt velük, mostanában kaptak rá, órán főleg bátrak,mert nem szólunk vissza.
2017. jan. 22. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!