Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Gyászoló emberek miért nem...

Gyászoló emberek miért nem tehetnek a profiljukhoz Magyar zászlót, mint a Francia repülő katasztrófánál?

Figyelt kérdés
Én így tartanám tisztának a dolgot, mert most rólunk van szó, a mi nemzetünkről! Akkoriban nem Magyarok haltak, mégis zászlóval kifejeztük részvétünket!

2017. jan. 23. 21:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Az terrortámadás volt, te troll!
2017. jan. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Melyik Magyar paragrafus fogalmazza meg, hogy csak terror támadásnál lehet kirakni a nemzet zászlaját?? Okoska írd meg!
2017. jan. 23. 21:11
 3/12 anonim ***** válasza:
69%

Okoska, te példálózol más eseményekkel, de annyira gyökér vagy, hogy kevered a szezont a f....mmal.


Egyébként ki tiltja? Rakj ki zászlót nyugodtan, ahogyan azt sokan mások is megtették.

2017. jan. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Az terror támadás volt. Ha minden baleset után zászlókat rakosgatnánk ki, percenként lehetne cserélni őket. Szomorú, hogy ez történt de nevetséges amit a média csinál. Mindenhol részletekbe menően fröcsögnek arról, hogy ki hogyan halt meg, hogyan szenvedett. Gondolom az érintett családok is "élvezik", hogy nem lehet nyugodtan gyászolniuk, mert kijön egy újabb hír arról, hogy szerencsétlen utasok hogyan haltak szörnyet.
2017. jan. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Így is elég nagy a felhajtás, minek a zászló? De nem hiszem, hogy a szülők éppen magyar zászlót akarnának gyászukban kitenni!
2017. jan. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
4-es. Ma olvastam a facebook-on egy anya levelét. Arra kért mindenkit, hogy ne tegyenek fel képeket/linkeket a balesetről, mert csak fokozzák a fájdalmát.
2017. jan. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ezért tettem fel a kérdést, mert már túlozva van az egész. Ha média ennyire kameraforgatóvá tette az eseményt, akkor miért nem profilizája a nemzetet.
2017. jan. 23. 21:23
 8/12 Alain Delon ***** válasza:
80%
Ez valami fotófilter. Keresd meg, és csináld meg magadnak.
2017. jan. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kérdésemben Javítanék! "Kifejezték részvétüket!"
2017. jan. 23. 21:31
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert a zászló egy ország szimbóluma, míg a gyász színe a fekete. Fekete zászlót is szokás kihelyezni ilyen esetben.

Ebben a szomorú történetben magyar állampolgárok haltak meg, de a haláluk nem politikai okok miatt következett be és az meglehetősen szomorú, hogy a politika (is) önfényezésre használja a sztorit.

Úgyhogy szerintem mivel nem volt politikai indíttatás a tragédia mögött, szerintem nem indokolt a magyar zászló. Bár lehet hogy lassan azzá válik...

2017. jan. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!