Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen osztályközösség az...

Milyen osztályközösség az ahol elmarad a szalagavató mert az emberek zöme nem fizet egy forintot se rá nem táncol és el se jönne?

Figyelt kérdés

A szalagavatónak ezer költsége van terembérlés tánctanár étkezés stb. Ennek egy részét a suli állná de a többi a szülőkre hárul. És vannak olyan dolgok pl szalagavató táncának betanulása ami nem csak pénzkérdés hanem idő és odafigyelés el kell járni a táncórákra stb.

Milyen iskola ill inkább osztályközösség az ahol a tervbe vett szalagavató elmarad, mert az emberek zöme egy fillért nem hajlandó fizetni semmire a táncórákra nem jön el és úgy általában kijelenti hogy az egészet leszarja és úgyse jön még ha lenne is szalagavató? (Nem lesz)

Tablóról ne is beszéljünk az se lesz az ok kb ugyanaz: erre soka egy fillért nem áldoznak sőt kijelentik hogy "ezzel a sok hülyével nem leszek egy fotón". Ezt nem egy-két ember mondja hanem a 30 fős osztályból legalább 20.

Milyen osztály ez? És még azt se lehet mondani hogy "egy csomó dakota" mert van az osztályban 1-2 de a zöme nem is az.


2017. jan. 26. 11:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Gyatra osztályközösség, ez van.


De ez gondolom nem most derült ki az érettségi idején hirtelenjében. A jobb osztályközösség kialakításához korábban kellett volna észbe kapni, és nem most felháborodni. Ez már csak a végső "tünet".

2017. jan. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Takarékos
2017. jan. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
De azért azt is vedd figyelembe, hogy nincs minden szülőnek felesleges százezer forintja tánctanárra, ruhára, terembérlésre meg ki tudja mire. Aki pedig nem is akarna menni, szerintem hülyeségnek tartja, ezzel amúgy én is így vagyok, a szalagavató fölösleges felhajtás és pénzkidobás.
2017. jan. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Hát ez egy hagyomány. Miért az esküvőnek mi értelme? Pénzkidobás. Ferike és Marika lesmárolja egymást aztán csá. Minek ide pap meg anyakönyvvezető meg ez meg az. Minek.


Pénzkidobás.

Születésnap névnap karácsony. Stb. Ajándék stb minek.

Pénzkidobás.


Nemde?

2017. jan. 26. 15:53
 5/18 anonim ***** válasza:
60%

Azért állj már le, egy esküvő kicsit komolyabb dolog, mint egy szavató.


Ahogy fentebb írták, későn jött a felismerés, 9.-ben kellett volna közösséget építenetek, nem tettétek, innen már nincs vissza út, nemhogy örülnél, hogy hamarosan végleg eltűnik az életedből az a sok majom.

2017. jan. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

"építenetek, nem tettétek"


Hát én 11.osztály második félévében jöttem.

2017. jan. 26. 17:15
 7/18 anonim ***** válasza:
71%

"És még azt se lehet mondani hogy "egy csomó dakota" mert van az osztályban 1-2 de a zöme nem is az."


Mi az, hogy dakota? Csóró? Vagy aki nem tud táncolni? Esetleg aki nem közösségi ember, és nem akar szalagavatóra menni? Esetleg valami mást jelent? Komolyan mondom, a mai fiatalok annyi ilyen szót használnak, hogy már azt se értem mit mondanak. Pedig én sem vagyok öreg.

2017. jan. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
52%

# 7

dakota: Kanadában és USA-ban élő indián törzs


forrás: [link]

2017. jan. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

"Mi az, hogy dakota"


A dakota indiánok hazánkban élő kisebbség (nemsokára többség) ami bölényvadászat helyett külszíni részbányászattal foglalkozik és szókincsének központi eleme a segíjjj meg a dikmá.

2017. jan. 26. 20:12
 10/18 anonim ***** válasza:
42%
Háát, kérdező, veled én se akarnék egy fotóra kerülni..:/
2017. jan. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!