Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nemsokára el fogunk költözni,...

Nemsokára el fogunk költözni, és más iskolába fogok járni. Az a baj hogy lövésem sincs hogy hogy mondjam meg az osztálytársaimnak?

Figyelt kérdés

2017. jan. 30. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ki nem szarja le, miért kell ezt bejelenteni, szevasztok es csa, aki meg barátod azzal facen tartod a kapcsolatot pár hónapig aztan ennyi
2017. jan. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

igazából ez egy nagyon jó kérdés, mi is pont most vagyunk ebben a helyzetben annyi külömbséggel, hogy nekem öcsém fog szintén sulit váltani költözés miatt (én maradok bentlakásban mivel nem költözünk sokkal messzebb és egy elég jó gimiben vagyok), viszont az osztálya nagy részét és a tanárai 50%át is ismerem mivel 21 héttel ezelőttig én is oda jártam.

legelőször a barátaidnak mond el, azoknak akivel jóban vagy. Hidd el a hírszolgálat működik. csak kezdj el így beszélni róla, hogy ha szóba kerül, hogy délután pakolsz vagy valami. Vagy egyszerűen az osztály csoportba írd ki, hogy mi a helyzet. Viszont barátaidnak mindenképp előbb szólj.

Vagy velünk volt olyan is, hogy egy csaj akivel úgy senki se volt különösebben jóban abszolút nem szólt. Félévkor lépett s amiután az oszi az ellenőrzőket kiosztotta így közölte, hogy gyerekek figyeljetek XY elmegy az osztályból. Köpni-nyelni nem tudtunk, nem is sejtettük.

Igazából azt, hogy hogyan csak te tudod kitalálni. Te ismered őket, te tudod, hogy milyen a kapcsolatod velük. Drukkolok! És sok sikert az új sulihoz :)

15/l

2017. jan. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az 1.-nek csak annyit, hogy neken azert fontosak az osztalytarsaim.😡

2.-nagyon szepen koszonom a segitsegedet! 😇😇

2017. jan. 30. 22:18
 4/4 anonim ***** válasza:
nagyon szívesen! ha gondolod privátban is kérdezhetsz :)
2017. jan. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!