Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha egy fiú megdicséri a...

Ha egy fiú megdicséri a fenekem és én is fiú vagyok akkor ez értelmezhető másként mint homi közeledésként? Mert olyan őszintén tagadja hogy egyelőre hajlamos vagyok elhinni.

Figyelt kérdés

Edzésre járok egy osztálytársammal. Edzés után zuhanyzunk. Csomószor láttuk egymást pucéran, meg még egy csomó embert is ott persze. És azt mondja nekem a haverom hogy ne értsem félre és ne haragudjak de mondhat valamit? Ne tényleg ne értsem félre. És mondani fog valamit de nicns semmi mögötte higgyem el. Mondd már én nem vagyok épp türelmes. Azt mondja idézem „neked olyan segged van hogy akármelyik csaj elbújhat melletted”. És néz rám. Majd ahogy ezt elmondta sarkon fordult és szinte kimenekült. Én meg utána mentem és mondtam neki kösz de felejtsük el amit mondtál. Jó jó mondja erre. És ennyi a sztori azóta is együtt járunk edzeni, hogy nézi a seggem én meg nem kérdezem. Ha akarja nézze tőlem.

Most akkor higgyem el hogy ezt „csak úgy” mondta? Mondjuk megkérdezni nem fogom ezt megfogadtam.


2017. jan. 31. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
"Mondjuk megkérdezni nem fogom ezt megfogadtam.":Szóval akkor most megszavaztatod? :D
2017. jan. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nagyjából. Tőle megkérdezhetném de nem firtatom.

Inkább kíváncsi vagyok full vadidegenek mit mondanak erre.

2017. jan. 31. 18:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Sokféleképpen értelmezhető, jó volna tudni, hogy ő milyen értelemben nyilatkozott így. Ugyanis a lányok és fiúk (nők és férfiak) "segge" valójában meglehetősen eltérő alakban, formában, izmosságot stb. tekintve, hiszen eleve eltérő az alapként szolgáló medencecsont is. A női tompor sokkal több zsírt tartalmaz és szélesebb medencecsontra tapadó izom képezi az alapot. A fiú csontozathoz keskenyebb medencecsont társul, kevesebb zsírral, ezáltal az alakja is eltérő. Egy férfi alfél általában sokkal laposabb, mint egy női.
2017. jan. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A 3. hozzászólónak teljesen igaza van, emiatt gondolom, hogy végülis megtörténhet, hogy egy szokatlanul nem férfias, kerek fenék okozta ezt az egészet.

Most az, hogy minek van mekkora esélye, egyedszinten nagy tévedéseket okozhat.

Én nő vagyok és simán közölni tudnám egy nővel (azért nem a semmiből, csak ha olyan viszonyban volnánk, hogy úgy érezném, ez neki OK), hogy jó a melle s ettől még nem akarnék tőle semmit, nagyon stabil kapcsolatban élek valakivel, akinek sajnos nincs női melle, de fiú létére egész jó a feneke, bár közel sem olyan kerek, mint az enyém. Attól még a női mellek csodásak. Ahogy a kerek fenekek is, akármilyen nemű is hordja őket :)


Amúgy a srác lehet simán bi, de az se lenne baj, ha meleg semmi és simán közölné, mert ő ilyen nyílt fajta. Én esztétikai közlésként kezelném, á, nem jó szó, mindegy. Szóval úgy, hogy valaki szerint nőiesebb és jó fenekem van. OK. Nem tudom, miért kell ezt kijelenteni, ha nincs vele célja, de van, aki nem tudja magában tartani a dolgokat.

2017. jan. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na most az azért furcsa hogy én is láttam már jó fiú segget de eszembe nem jutott volna kimondani. Sőt van olyan fiú akinek meg a felsőteste tök jó de ezt nem azt jelenti hogy erre verem otthon hanem azt én is szeretném olyan felsőtestet.
2017. jan. 31. 18:26
 6/9 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudod, hogy ha egy csávónak nőies a feneke, az nem pozitívum? :D


Ne legyél homofób, attól, hogy egy másik fiú megjegyzést tesz a hátsódra, még nem lesz meleg se ő, se te.

Egy nő se lesz attól leszbikus, vagy szerelmes a másikba, ha megjegyzi, hogy hú bakker Juli mekkorák a melleid!


Amúgy is honnan tudod, hogy folyton nézi a feneked? Kitekert nyakkal, hátrafele fordulva zuhanyzol? :D

2017. jan. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"Amúgy is honnan tudod, hogy folyton nézi a feneked?"


Tán olvasd el mit írtam és rájössz.

2017. jan. 31. 19:06
 8/9 A kérdező kommentje:

"Azt ugye tudod, hogy ha egy csávónak nőies a feneke, az nem pozitívum? "


Hát egy dicséretet kaptam már rá. Szóval egy pozitívum már van.

2017. jan. 31. 19:11
 9/9 anonim válasza:
Nem hiszem hogy hatso szandekkal mondta volna
2021. okt. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!