Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha nem megy valami a tanárnak...

Ha nem megy valami a tanárnak van joga ahoz, hogy az egész osztály előtt lebénázzon?

Figyelt kérdés
Sajna alacsony is vagyok a többiekhez képest, nem megy a szekrény ugrás és a röplabda. De emellett hídat, stbt meg tudom csinálni.. állandóan megszégyenít az osztály előtt, hogy milyen béna vagyok meg hasonlítgat másokhoz utána meg jön nyalni, hogy jaj de sokat fogytál.. elegem van belőle.. én a tőlem telhető legtöbbet megteszem még is folyamatosan rossz jegyeket ad.. 1x 2x adott 5öst de akkor is hozzá tette az egész osztály hallatára, hogy magamhoz képest.. jó ilyen vagyok van ami nem megy és? Minek kell mindenki előtt ezeket így közölni? Családba senki se jó tornász, alacsony is vagyok és gyenge( nem rég gyógyúltam ki az anorexiából) van elég bajom a megjegyzései nélkül is. Amúgy a barátnőim se jó tesisek rájuk is tesz megjegyzéseket. De ha valaki kövér viszont jó tesis arra is tesz, hogy milyen dagadt.. a tanárnő amúgy 50 körül van mi meg 18 évesek vagyunk.
2017. febr. 2. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
nekem is ilyen hulye tanaraim voltak mindig is, altalanosban a tesi tanar mindig azzal csesztetett hogy milyen sovany vagyok, eszek e egyaltalan de rendszeresen, am ettem rendesen de hiaba nem tehettem rola hogy olyan voltam illetve most is eleg sovany vagyok masokhoz kepest, am mas tantargyakbol is mindig az ilyen hulye kotekedos tanarokat fogtam ki, kozepiskolaban is, am ezek elvezik amikor ezt csinaljak ez 100%.
2017. febr. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
9%

Jön nyalni, hogy de sokat fogytál...

nemrég gyógyultam ki az anorexiából...

Akkor most kövér vagy, vagy sovány?

Aki 18 évesen anorexiás, az nem teljesen 100-as agyilag.

2017. febr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Es pont ezek miatt a tanarok miatt lesznek azok a gyerekek akik "inkabb nem szolalok meg oran,nehogy rosszat mondjak,es kirohogjenek" tipus. Az osszes ilyen tanar ROSSZ tanar. A tanar feladata hogy tanitson,foleg abban,amiben nem vagy jó. Nem pedig az hogy leszoljon. Pont az ilyenek miatt nem mernek a gyerekek az orahoz hozzaszolni. Vicc ami a mai vilagban folyik.

Nem tudsz szekrenyt ugrani? na es? ki nem szarja le..nem ettol leszel okosabb.

De azt en se ertem hogy "jon nyalizni hogy mennyit fogytam" kozben meg most gyogyultal ki az anorexiabol.

2017. febr. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na, hozzászólt egy 12 éves, haladunk.
2017. febr. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!