Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Cikizik a gyerekem a suliban....

Cikizik a gyerekem a suliban. Helyes, rendes, jól tanul, nem bulizós, talán ez a baj, hogy nem megy minden héten inni és nem szexel hetente más pasival. Általánosban jó osztálytársai vannak. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Pedig ez egy alapvetően jó suli, de ez egy szörnyű osztály,14 éves tinir. Ancok, de tényleg.
2017. febr. 5. 21:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem te vagy inkább a kérdező tini? Honnan tudod milyenek az osztálytársai?


Felnőtt emberként nyilván tudod, hogy nincs baj a gyerekeddel. Ha nagyon rossz neki vedd ki az iskolából, ha nem annyira beszélj az osztályfőnökkel vagy a legjobb lenne, ha a gyerekkel, hogy hogyan érzi magát, mit gondol.

2017. febr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Kisváros vagyunk, mindenki tud mindent, hétvégente az osztálytársai ott fetrengenek részegen az utcán
2017. febr. 5. 21:34
 3/14 anonim válasza:
90%
Engem is cikiznek. 18 éves vagyok. Bár én csak közepes tanuló vagyok. De én sem megyek inni se bulizni és eddig csak egy valakinek adtam magam oda. Nincs vele semmi baj. Csak maradjon ilyen.
2017. febr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Te magadról írsz. Szerintem ne vegyél tudomást a csúfolkodókról.
2017. febr. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%

"Helyes, rendes, jól tanul, nem bulizós, talán ez a baj, "


Nem, nem ez a baj. Az a baj, hogy nyuszika vagy és nem tudod megvédeni magad, márpedig a leggyengébbet mindig kiveti magából a falka. Az sem sokat segít, hogy tiniri_bancként gondolsz a többiekre, míg magadtól el vagy ájulva. Semmivel nem vagy különb azoknál, akik korábban érnek és már próbálgatják a szárnyukat, tanulnak sminkelni, buliznak, randiznak. Szállj le a magas lóról, és tanuld meg megvédeni magad, rögtön nem fognak bántani.

2017. febr. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
Nem kell velük foglalkozni. Csináld a saját dolgodat. Tanulj és menj egy jó gimibe, onnan egyetemre stb. Ők meg majd mehetnek műkörmösnek, fordásznak, meg utcasarokra. 20 év múlva mindenki téged fog irigyelni, és szégyellnek majd eléd állni szétkúrtan, 5 gyerekkel, elváltként és alkoholistaként, miközben te nettó 400 ezret keresel mérnökként. Szóval nem kell velük foglalkozni, lehet, hogy ők most a menők, akik lenéznek téged, hogy stéber vagy, de 10 év múlva mennek a gyárba 70 ezer forintért, te meg egy irodában fogsz ücsörögni.
2017. febr. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Megvédeni magát?

Mint egy bűnöző,aki védelemre szorul?

Miért gyenge az, ha valaki nem iszik, nem pasizik állandóan?

Utolsónak van igaza.

2017. febr. 5. 23:59
 8/14 A kérdező kommentje:

5/7-es most akkor ijedt nyuszika a gyerek vagy magas lovon ülő nagyképűség? döntsd már el kérlek.

most azért bántják mert félénk vagy azért mert túl magabiztos?

van olyan hogy félős nagyképű?:))

2017. febr. 6. 00:01
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Ne változzon meg a lány semmiképp. Belőle még lehet ember. A többiekre max az állat jelzőt tudom mondani. A szüleiket nem is minősítem inkább. Ma még szekálják a lányt, holnap a lány a főnökük lesz. Biztos nem a kitűnő fog gyárban, alja helyen robotolni.
2017. febr. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%

"Semmivel nem vagy különb azoknál, akik korábban érnek és már próbálgatják a szárnyukat, tanulnak sminkelni, buliznak, randiznak"

Dehogynem különb. Neki van esze, mert tanul és nem egy ocsmány k..va, aki helyette rendszeresen részeg és dug. Elég szomorú, hogy ez számít neked érettségnek.

2017. febr. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!