Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek ez nagy szemtelens...

Szerintetek ez nagy szemtelenség egy tanárral?

Figyelt kérdés

Kémiából írtunk egy dolgozatot, teljesen megfeledkeztem róla...semmit sem tudtam....És elkövettem egy nagy hibát...a dolgozat végére rajzoltam egy négyzetet es odaírtam hogy "egyes helye"!

Azóta nagyon megbántam, mert ő az iskola legjófejebb tanára, de félek hogy így szemtelen voltan vele :(

Szerintetek is? Nagyon lelkiismeret furdalásom van!



2017. febr. 8. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit szemtelen de lehet hogy poénnak fogja venni.
2017. febr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Hát, ha tényleg egyes lesz, akkor talán nem veszi olyan rossz néven. Ha nem lesz annyi, akkor félre értheti, hogy te olyannak titulálod, aki mindenkinek egyest ad. De ez nem biztos, nem kell rögtön ilyenekben gondolkodni.
2017. febr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, higy arra gondolna, hogy mindenkinek egyest ad, mert kevés egyes szokott lenni, ráadásul nekem még nem is volt kémiábol idén... remélem poénnak veszi, mert tényleg a legjobb tanár és az osztályfőnököm
2017. febr. 8. 18:10
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
menj oda és mond meg neki, hogy elnézést kérsz csak rossz kedved volt és amiatt írtad oda, nem akartál szemtelen lenni és már megbántad. Valószínűleg még ki se javította őket s ha elé állsz és tisztázod biztos nem lesz baj
2017. febr. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
52%
derossz XD ha neki kellemetlen akkor tuti nem írja bele az 1-est, direkt hogy neked is rossz legyen és ezt fejezzed be, de ettől nem fog utálni XD
2017. febr. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hála istennek viccnek vette és nevetett rajta :3
2017. márc. 10. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!