Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek normálisak az...

Szerintetek normálisak az osztálytársaim?

Figyelt kérdés

13/L

Egyfolytában azzal zaklatnak, hogy miért nem vagyok szerelmes senkibe, miért nem járok senkivel. Csupán azért, mert én nem érzem magam elég "érettnek" ehhez, és igazából nem igazán tolerálom ezt a dolgot. Mikor negyedikesek voltak, szájrapuszi, most már csók. Engem ez nagyon idegesít. Az egyik osztálytársam megkérdezte tőlem, nem vagyok a leszbikus. Emiatt még mindig ki vagyok akadva. Szerintetek ez normális?


2017. febr. 8. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Eu egy hülye divat. Ne foglalkozz velük, neked van igazad.
2017. febr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
13 Évesen ***ság szerelmeskedni, egyszerűen minek, nem érett még akkor annyira a test, 16-17 évesen már gondolkozhatsz rajta, meg a többiek is, 18 vagyok, de még mindig nem érzem magam érettnek
2017. febr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugi kérdező, ők se tudják mi az a szerelem.
2017. febr. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez nem normális.


Te normális vagy.


Maradj is az.

2017. febr. 9. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem, nem normálisak. Pont, hogy te vagy a normális.Valószínűleg ők olyan személyek, akik összejönnek minden szembejövővel, csakhogy ne legyenek egyedül/ vagy, hogy dicsekedhessenek vele. Szerintem ez nem egy normális dolog. Hidd el, bőven ráérsz még szerelmes lenni! Nyilván te egy normális, hosszútávú és tartós kapcsolatra vársz. 13 évesen ez normális. Nekem is 17 évesen volt először barátom, és rá egy évre "komolyabb dolog" és egyáltalán nem bántam meg, vagy szégyenkeztem miatta,és így huszonévesen visszatekintve, nagyon jó döntést hoztam, ugyanis olyan emberrel volt kapcsolatom ,akit szerettem, és nem muszájból voltam vele, csakhogy elmondhassam magamról, hogy van valakim. A társadalommal van a probléma. Nálam is voltak, ilyen problémák, de nem érdekelt, és nem is én voltam az egyedüli.Nem kell velük foglalkozni.


22/L

2017. febr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!