Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Piszkál a suliban egy fiú már...

Piszkál a suliban egy fiú már 2 napja, vissza akarok neki szólni de nem merek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy nyolcadikas fiú aki mostanában amikor elmegyek mellette beszól nekem ok nélkül..Folyton a külsőmre, meg a magasságomra tesz megjegyzéseket és én le szeretném állítani mert ha nem akkor még tovább folytatódik.. Vissza akarok neki szólni de nem merek mert attól félek h megver..Hálistennek dödögve mondja nekem a megjegyzéseket ezért az osztálytársaim egyszer se hallották :D de az ő osztálytársai igen és akkor is sz@rul esik.. :/

Sztem azért lettem a célpontja mert eléggé csendes lány vagyok és amikor beszólt nem reagáltam rá semmit.

14/L



2017. febr. 12. 08:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Hol laksz? Én megverem neked, ha gondolod...

Komolyra fordítva. Kérdezd meg, hogy mi baja veled! De azt ne mond, hogy sértő, mert akkor folytatja. Aztán ha Továbbra is folytatja, akkor rúgd tokon! ;)

2017. febr. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Na idefigyelj. Nem fog megverni egy lányt hidd el még az utolsó cigánypondró sem. Meg ha engem nem vertek meg a beszólásaim miatt akkor téged sem fognak. Itt van néhány finomabb, talán iskolában is felhasználható:

Hé, bzmeg ne így csajozz!

Te inkább maradj a fiúknál, oké?

Szpd le magad, addig is tele van a nagy lópofád, tele szájjal nem beszélünk, szóval mindenki jól jár.


Sok sikert, csak keményen!

2017. febr. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb ilyet tesz, menj utána és a szemébe kérdezd meg, hogy bocs, de mégis mi a baja veled, monjda meg nyugodtan. Határozott legyél.
2017. febr. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
rugd tokon erosen, es szaladj el
2017. febr. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja rugd t*kön.
2017. febr. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Menj a barátnőiddel és ha beszólsz, kiállts fel, hogy odanézzetek, beszélő majom és röhögjétek ki. Odadonék neki egy banánt, hogy na gyerünk, táncolj is majom.

Valószínűleg amúgy tetszel neki, csak ilyen fogyatékosan mutatja ki.

2017. febr. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, igazán jól esett :D

#1:Kedves tőled.!:D

#2:Nagyon jó beszólást írtál sztem ezt fogom használni mert am ő is durvákat mond rám.

#3:Oké határozott leszek ;)

#4,#5:Hogyha nekem készülne jönni akkor azt fogom csinálni :D

#6:Az is jó ötlet lenne, de a bnőim is ugyanolyan csendesek mint én sajna.:/

2017. febr. 12. 19:10
 8/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit mond neked. Azt is csinálhatod, hogy megállsz, szembe fordulsz vele, és megkérdezed, mit mondtál? Nem értettem elég tisztán. Aztán amit mond, arra válaszolhatsz valami humorosat is, a humor mindig segít, azzal elejét lehet venni a későbbi nemkívánatos dolgoknak. Mondhatod, ja, csak ezt mondtad, ezt én is tudom magamról (még ha nem úgy érzed, akkor mondd ezt), azt hittem, valami kedveset akartál mondani. Legközelebb csak akkor szóljál hozzám, ha más ötleted lesz, vagy ha kedvességet akarsz mondani - vagy valahogy így...
2017. febr. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Lányként nyugodtan rúgd tökön, ha esetleg kezet emelne rád (ami ESÉLYTELEN) akkor pedig úgyis neked fog igazat adni mindenki, simán elhitetheted hogy nem te kezdted a verekedést. A srác meg szégyenkezhet, hogy kezet emelt egy lányra. De még egyszer leírom, biztos nem fog kezet emelni rád. Csak egy csicska üt meg egy lányt, de azt suli után megveri a többi srác, ha híre megy.
2017. febr. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na mivan azóta?:)
2017. jún. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!