Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért akar segíteni az angol...

Miért akar segíteni az angol szóbeli felvételivel kapcsolatban segíteni a tanárom? 14l

Figyelt kérdés

Szóval már vagy tízszer kérdezi meg angolórán a tanárnő,hogy lesz-e szóbeli felvételi nekem angolból,meg hogy segítsen-e.Nagyon kedves meg minden,de nem is szóbeli felvételi.(Legalábbis ahová jelentkeztem ott nem kérik)


14l


2017. febr. 13. 06:59
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Akkor mond meg.

Egyébként vagy olyan szar vagy angolból mint magyarból, vagy nagyon jó vagy. A tanárok szeretnek tehetséges gyerekekkel foglalkozni

2017. febr. 13. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Reméli, hogy az angol jobban megy mint a magyar.
2017. febr. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Na vajon miért akarna segíteni?

Miért akar egy tanár segíteni a tanulójának? Vajon?

Komolyan, ilyeneken fenn kell akadni?

2017. febr. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csak kedvességből teszi, amennyi fizut kap le is szarhatna...ahogy érzed. Én a helyedben élnek a lehetőséggel akár lesz szóbelim akár nem ..elvégre is magadért tanulsz!

17/L

2017. febr. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem keresnek szarul a tanárok
2017. febr. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Magyarból is jó vagyok,csak a telefonom autómatikusan"javít"
2017. febr. 13. 17:38
 7/7 anonim ***** válasza:

Mert a javadat akarja, hogy maximálisan teljesíteni tudjál, és felvegyenek.

Hidd el, a tanárok nagyon sokat dolgoznak az ilyen felkészítésekkel. Amikor versenyre mentem, akkor szinte minden nap kaptam több oldalas anyagokat a tanárnőmtől, hogy nézzem át őket. De ezeket valakinek össze is kellett állítania, amellett, hogy dolgozatokat javít, óravázlatokat ír, korrepetál.

Úgyhogy szólj neki, hogy nem lesz szóbeli felvételid, mert biztos rosszul éreznéd magad, ha ő kidolgozna neked rá témákat, végül kiderül, hogy nem is kellenek.

2017. febr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!