Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az angol tanárom másfél éve...

Az angol tanárom másfél éve valótlan dolgokkal piszkál!? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
7. Osztályban érkeztem a suliba és már akkor is év elején piszkált. Konkrétan le is írom mivel... -Mit csináltatok a barátoddal nálatok? Erre én azt mondtam hogy nem emlékszek átlagos dolgokat. ( mi a f... csinalnank megis 14 evesen... okorkodes stb) Erre ő rávágta hogy biztos ittunk. Igazábol nem is reagáltam nagyon rá, nem nagyon tudom hogy kéne ezt kezelni. Aztán ezek az apróbb célozgatások hónapokig tartottak kb minden második órán. ( minden nap van órám vele) Aztán volt egy olyan eset hogy én és a haverom cigiztünk TESI órán a futópályán a többiek szerint. Tesi tanár megszagolt átkutatott nem talált semmit sem. Aztán a tanárnőnek még olyan megnyilvánulásai voltak. Ismét szó szerint leírom: xy te hogy képzeled el magad 2 év múlva? Mert az az út amin jársz nem jó helyre vezet. - Én azt válaszoltam hogy iskolapadban képzelem el magam. Erre megjegyezte hogy mennyire intellektuális a válaszom. Mégis 14 évesen vagyis akkor már 16 évesen hol a jó k... anyjába lennék? Nagyjábol ennyi rengetegszer mondja hogy rossz a baráti köröm ( nem is ismer) cigi pia drog meg ilyeneket állít rólam. ( bolond xd) . Ja és hozzáteszem nekem lett a legjobb felvételim az iskolában 41 matek és 41 magyar. Szval 82 pontos amivel kiemelkedően jól teljesítettem a " cigi, drog és pia" mellett. Mit tegyek ez a k... ellen?

2017. febr. 14. 00:31
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Én megkérdezném hogy mi a gondja velem. Beszeld meg vele
2017. febr. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hivd el cigizni meg drogozni valamelyik nap..
2017. febr. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
Azt mondod, hogy a tanárnő azt állítja, hogy cigizel, piázol, drogozol. De te még egy szóval sem jelentetted ki, hogy ne csinálnád. Csak azt mondod, hogy hülye a tanár.
2017. febr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Valószínűleg lát benned fantáziát, és fél, hogy rossz társaságba keveredsz, ezért kérdezget. Ne k...ázd le, ritka az ilyen tanár ma, jobbára csak magukat sajnáltatni járnak be az iskolába. Örülj, hogy figyel rád.
2017. febr. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen srácok valószinűleg cigizek miközben Édesanyám kirak a suli mellett az autóbol befele az iskolába. Ugyan ez kb a piával is. Ja és nem drogozok. Szerinted miért volt idézőjelbe a végén hogy ezekkel együtt is megirtam legjobbra azt a fos felvételit. Egyébként már szóltam a szülőknek, voltunk bent igazgatónál először engem kurtak le kb 30 percig hogy miért nincsenek beírva a jegyeim. Ez külön sztori az irodalom tanáromrol. Az igazábol mind1 az angol tanár már akkor is felvolt baszva saját maga álltal amikor belépett az irodába. Tiszta rigid agyhalott beteg nő. Nem akarta elismerni hogy másfél éve ezzel basztat illetve azt állítja hogy nem kérdeztem meg hogy mi a problémám. Megkérdeztem... azt mondta hogy iskolán kívüli élet. Hát ez k... tág fogalom. Már készülök is a holnapi 45 perces feleltetésemre ettől a beteg degenerált agyf..ztól. Igazából egyre rosszabb lett a helyzet hogy szóvá tettem a problémám.
2017. febr. 14. 19:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is van pár ehez hasonló meghibbant tanár.. am lány vagy vagy fiú?
2017. febr. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Bocs hogy pár hónap csúszással válaszolok xd

Egyébként fiú vagyok

2017. jún. 8. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!