Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan álljak bosszút 2 csaj...

Viragok kérdése:

Hogyan álljak bosszút 2 csaj ellenségemen az osztályból?

Figyelt kérdés

Állandóan b*sztatnak,és szivatnak mindenfélével...

Nem akarom,hogy kiderüljön,hogy én voltam,mert akkor mégjobban kitolnának velem. Olyan tippeket irjatokamikből nemjönnek rá,hogy én vagyok.

14/l


2017. febr. 14. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi a francnak akarsz bosszút állni? Azzal csak lesüllyedsz az ő szintjükre...kérj mástól segítséget..vagy tegyél fogkrémet a cipőjükbe, de ha valami ilyen piti dolgot teszel igy is úgyis tudni fogják
2017. febr. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Olyan tippeket irjatokamikből nemjönnek rá,hogy én vagyok. "

Érdekes, általában a bosszúállók szeretik, ha a célpontjuk, tudja ki tette ezt meg azt velük. Egyébként meg kell találnod a gyenge pontjukat. Mindenkinek van titka, valami, ami kompromittáló, és ha ezt megtudod, és napvilágra hozod, az elég hatásos bosszú lesz.


Fizikai konfliktus nem ajánlott, mert testi sértésnek minősülne azonnal, a gyerekes csínyeknek, egymás bas*tatásának és a szájkaraténak meg nem látom értelmét.

2017. febr. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én egyszer azt csináltam az egyik osztálytársammal, hogy beleborítottam a vizét a táskájába, aztán a végén visszaraktam oda, ahonnan kivettem félig rátekert kupakkal. Ha a táskájában van a telefonja, akkor a legjobb. Öntsd bele egy kis vizet a töltőnyílásba. Garantált siker, a telefonnak annyi :D Ja, és ne hagyj nyomot magad után, tedd vissza oda a vizét (vagy más innivalóját) ahonnan kivetted. Ez olyan mintha ő lenne a hibás, mert nem csavarta rá a kupakot.
2017. febr. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Felejtsétek már el ezt a lesüllyedsz az ő szintjére dumát. Attól, hogy kiáll magáért még nem lesz rossz ember belőle. Ezt a dumát a gyengék szokták mondogatni maguknak, akik nem mernek cselekedni.
2017. febr. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 4-es válaszolóval. Ha hagyja magát, csak neki lesz rosszabb. És szólj is vissza nekik. Ez nem az ő szintjükre süllyedés, ez önvédelem. Az az ő szintjük, hogy ártatlan embereket bántanak.
2017. febr. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A harag, a bosszú, a hibakeresès, az irígysèg, a fèlelem, mind gyerekes dolog ès arra valók, hogy tönkretedd az èleted. Akinek nem inge ne vegye magára. A többiek nyugodtan.
2017. febr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Taposóakna. Kifigyeled, merre sétálnak, majd kimész Szerbiába, ott még lehet ásni pár működőt.
2017. febr. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A csajok rádszálltak? Ne tudják meg?De,egy gyors ütés,és mindjárt jobb a helyzeted.Az alfa nőstényt játsszák most ugyanis.
2017. febr. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!