Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen kifogást találjak ki,...

Milyen kifogást találjak ki, hogy holnap ne keljen tornázzak torna órán?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, és igazából hát megjött a mensi és férfi a tanár.Nagyon ciki lenne előtte is mondani,hogy megjött...de nálunk úgy van,hogy sorba állnak akik tornáznak,akik nem azok hátrább a tesi terembe leülnek egy lócára. Na és hát akik ülnek azoktól sorba kérdezi meg,hogy milyen okból nem tornáznak,nagyon ciki lenne mindenki előtt azt mondani,hogy megjött.

Főleg,hogy van 2 barátnőm az osztályba és ha hallanák,hogy mensizek és azér nem tornázok akkor egész nap aval cikiznének és mikor mennék wcre betétet cserélni,akkor átnéznének fent a wcnél és látnának.(mellettem lévő wcben felállnak a wcre a suliba és átnéznek,simán látnak mindent).Nem tudom mire jó ez nekik de feszt fentről néznek...régebben lehajoltak és alulról néztek,mivel h az ajtók nem érnek le egész a földig. 😭

HELP!!!!


2017. febr. 14. 16:15
 1/5 anonim válasza:
33%
Talalj ki vmit h faj a labad v a fejed vagy nem erzed jol magad...
2017. febr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet havonta előhúzni a kifogásokat, mostantól kb havonta lesz valami ami miatt kellemetlen lesz pár nap. Kell egyfajta szellemi érettség ahhoz hogy ezt hogy kezeli az ember. Nem hazudozhatsz egész életedben és legfeljebb három napig érdekes hogy valaki menstruál, ha egyáltalán az.
2017. febr. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%

Jézusom, hány évesek vagytok?!

Amúgy teljesen nyugodtan tornázhatsz attól, hogy megvan. De ha annyit mondasz neki, hogy görcsöl a hasad, érteni fogja. (mondjuk megmondani sem ciki, teljesen természetes, mi gimiben, amikor úszni jártunk mindig kerek perec megmondtuk, hogy megjött). De ha ezt végképp meg akarod kerülni, akkor: szédülés/hányinger/megfázás/előző esti hőemelkedés/erős köhögés (nyilván, az előbbit akkor, ha az a típus vagy, akiről tudják, hogy 37 fokos "lázzal"nem rohan orvoshoz, utóbbi meg akkor, ha tényleg köhögsz legalább egy picit)/otthon felejtett tesicucc, stb.

2017. febr. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem kell havonta kifogas,mert altalaba elkerüli a tesi órat:c eddig még vagy 2x jött meg pont tesi órákra(evel lessz 3) :cc

Köszönöm a válaszokat:c

2017. febr. 14. 20:12
 5/5 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy mennyire erős és mennyire fáj a hasad tőle, mert ha nem akkor nyugodtan lehet, esetleg utána picit jobban fog fájni. én is rengetegszer tesiztem úgy hogy megvolt. Csak vigyázz olyan nadrágot/jégert vegyél fel hogy ne látszódjon a betét. Ha meg azt mondod a tanárnak, hogy fáj a hasad akkor ő ebből simán rájöhet hisz már nem újdonság neki se hogy a lányoknak vannak ilyen problémái. Meg a hasfájást simán lehet gyomor fájásra is érteni szóval osztály társaid előtt meg simán kimagyarázhatod
2017. febr. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!