Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Voltatok valaha "szerelmesek"...

Voltatok valaha "szerelmesek" egy tanárotokba? Milyen érzést volt? Mi fogott meg benne? Nem volt furcsa a gondolat?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiság a kérdés célja
2017. febr. 15. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Nem.

De belém már volt több tanuló is.

2017. febr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Annak ellenére, hogy mindig is a tőlem fiatalabb lányok, asszonyok "fogtak meg", fősulin anno eléggé "megérintett" egy tanárnő, aki szerintem egy huszassal idősebb nálam.


Talán szerelemnek nem mondanám, de valamiért igen nőiesnek és vonzónak tűnt -talán néhány előadását követően kezdtem érezni-, és belejátszott talán az is, hogy értelmes nőszemély, nem pusztán memóriája van, hanem egyénisége és valódi tudása.


De nagyobb részben nem tudom megmondani, mi fogott meg benne. Nem is nézett ki jól, meg már korosodott is. De van valami a lelkivilágában...

2017. febr. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!