Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem akarok mar iskolaba jarni...

Nem akarok mar iskolaba jarni mert egy nagyon gonosz lany allandoan bant. Mi csinaljak?

Figyelt kérdés
sajnos en vagyok a nyomi az osztalyban, van egy lanyosztalytarsam allandoan bant ő sikeres szep nepszeru, en meg egy balek es ram szallt, odajon es megalaz, pl van csajod?? volt mar csajod?? miert nem volt meg??? szuz vagy meg?? miert nem csajozol??? busi vagy??? mondom nem es nevet rajtam hogy szuz vagyok meg kiabalja hogy puhapocs, minden szunetben csesztet nem hagy elni, van hogy csicskapofont is ad, nem merek semmit se tenni, nagyon felek tole, nyilvanosan alaz naponta, gonosz a szeme rettegek tole es azt is mondta belolem sose lesz ferfi mi csinaljak nem akarok suliba jarni ki akarok iratkozni konyorgok mondjatok hasznos tanacsot valtsak sulit??? jovore erettsegizem ha addig ki birom itt bar nem hiszem evvesztes vagyok amugy. 18f

2017. febr. 16. 21:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ritka proli lehet az a lány! Az ilyeneket szemrebbenés nélkül vágnám pofon, leszarom, hogy fiú vagy lány.


Ha tudsz, válts osztályt, ha nem lehetséges, szólj a szüleidnek és/vagy az osztályfőnöködnek!

2017. febr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

nem tudom milyen a viszonyod a szuleiddel, de mindenkeppen mond el nekik. es a szulonek kotelessege beszelni a tanarral !!!!!!!


ilyet nem szabad csinlani !!!!

pofonvagnam a lanyosztalytarsadat, hogy nem nevelte meg senki !!!

2017. febr. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Elég nehéz helyzetben vagy, még ha lány lennél, mondanám, hogy üss vissza, de mivel fiú vagy, biztos mindenki a ribi mellé állna és megint csak te jönnél ki rosszul az egészből, mert megütöttél egy "lányt"..

Szerintem ha megteheted, válts iskolát vagy osztályt, vagy ha nem, valahogy bird ki ezt az egy évet és közben gondolj arra, amint leérettségizttek, soha többé nem kell ezzel az idióta paraszt csajjal találkoznod.

2017. febr. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha legkozelebb nekiall szovegelni, mondd neki, hogy menj mar arrebb legyszives olyan budos vagy, hogy mindjart hanyok.


Erosebb nalad, vagy miert nem mered elkapni a karjat ha pofozkodik?

2017. febr. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
73%

Kérdezt meg tőle , hogy mivan tetszem neked ,hogy kérdezgeted ,hogy van-e csajom meg keszkedsz? Úgy le fog pirulni, hogy ....

És mondd neki , hogy legalább te még szűz vagy ő pedig egy ...

2017. febr. 17. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Semmikép ne menj el másik iskolába!Ha eddig tűrted a megalázást és kibírtad,hogy ne vágd pofon, akkor te erősebb vagy nála.Szerintem te tetszel neki,de betegesen,azok szokták ezt csinálni ,akik magukban dühöngenek,hogy nem kell neked.Ne vágd pofon semmikép sem.Amikor ilyeneket mond: mond meg neki amikor lesz csajom biztosan,hogy nem egy ilyen stílúsó lány lesz mint, te mert az ilyen NEM KELL NEKEM.Hidd el ez nyerő lesz.Sok sikert!
2017. febr. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
En rakerdeznek, hogy miert ilyen frusztralt, nem egeszen 24 oraja nem dugtak mar meg a kis p*csajat? Hianya van, hogy ennyit emlegeti a p*csodet? Ki kell abranditsad, a tied nem allna fel az o szetk*rt, sebes p*najara, amiben max harangozni tudnal mar csak, olyan tag.
2017. febr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Az ilyen szánalmas pi---csákat alázni kell, mint a szemét mást úgy sem érdemel:D

Amit az utolsó írt, nagyon ütős:)

2017. febr. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Visszaszoltam neki ma mar meg mondtam neki hogy aljon most mar le de hiaba, ram jonnek a tobbiek is es elkezdtek te hogy mersz beszolni a vivinek meg melle allnak es azt mondtak vegyek vissza mert baj lesz, szuleimnek elmondtam es apam mar ketelkedik benne hogy a fia vagyok, azt mondta hatarozatlan gyenge puhany szar vagyok ezert van ez, meg h ő ennyi idosen izomagyuak fejet verte szet, meg sok nőn tul volt mar ha valamelyik nem ugy viselkedett adott neki egy maflast es azonnal hozza idomult es kerdore vonta az anyamat igy ez biztos hogy az en fiam?? es ezen jol osszevesztek, en meg mar besirtam titokban
2017. febr. 17. 17:40
 10/14 anonim ***** válasza:
Mondd meg, hogy te tobbre tartod ott magad barkinel, ugyanis ennel latvanyosabb becsi cskul ast meg nem lattal, mint ami a vivike korul van. Csinaljanak amit akarnak. Inkabb leszel az osztaly luz ere, mint egy ai ds-es rib @nc s*ggny aloja.
2017. febr. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!