Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért csinálja ezt velem ez a...

Miért csinálja ezt velem ez a fiú? Megakarok halni!

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem. Mindig gonoszkodik, lenéz. Ha valamit elrontok akkor rögtön beszól nekem,hogy milyen h***e szerencsétlen vagyok, de mások ha elrontanak valamit csak nevet. Elegem van! Én mindenkivel kedves vagyok, senkit mindenkinek a legjobbat szeretném, aki kedves velem pedig a szívembe zárom. De nem csak ő,hanem a fél osztály utál. Pedig nem tettem ellenük semmit. Ez a srác azt hiszi, hogy hülye vagyok. Bevallom a tanulás nem megy valami jól, de igyekszem. Ezért még nem kéne engem hülyének nézni. Már úgy jövök haza, hogy minden nap sírok,és megakarok halni. (Ma a sálammal akartam felakasztani magam, de aztán átgondoltam, hogy ez hülyeség, hiszen anyám,apám szeret, nem akarok senkinek fájdalmat okozni.)Miért érdemlem én ezt, mikor én csak szeretetet adok?

16l



2017. febr. 22. 18:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%

Egy idióta srác miatt akarsz meghalni? Ne. És NE!

Fütyülj rá, nézd levegőnek, legyél a saját barátaiddal.

16/L

2017. febr. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%

Drága! Védd meg magad!

Ha legközelebb hülyének nevezz akkor szólj vissza neki. Ha látja, hogy megtudod magad védeni, visszafogja magát. Tessék szépen odamondani neki is a kötekedik veled.

Ha semmi sem jut eszedbe, akkor mond neki az egy hülyézés után,hogy

- Mond drága, elfáradt a kezed amivel kiszoktad verni? Vagy otthon nem kapod meg a kelő figyelmet, hogy velem szórakozol?? Tudlak sajnálni nagyon..Majd hagyd faképnél..mosolyogva..:)

2017. febr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Most biztos gyengének tartotok,de nem tudom megvédeni magam annyira. De ha megpróbálnám,akkor is tovább folytatná.😢
2017. febr. 22. 18:20
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
rugd tokon, egy lanynak ezt ugyis elnezik majd mondod azert csinaltad mert mindig bantott s mar nem birtad tovabb...
2017. febr. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ez nem gyengeség, csak bátortalanság. Hidd el, ha egy kicsit bátrabb leszel, már nem fognak szórakozni veled. Azért csinálják mert nem véded meg magad, és tudják, hogy semmi következménye nincs.

Muszáj lesz megvédened magad, mert így állandóan szívatni fog. Ha másképp nem megy akkor gondold azt, hogy éppen filmforgatáson vagy. Szólj vissza, röhögd ki, vagy mond azt, hogy annyit sem ér, hogy leköpjelek.. Vagy rajzolj egy fekete pontot a kezedre, majd mond azt neki,hogy

- látod ezt? Nos, ennek a fekete pontnak több esze van mint neked..és menj el..Ha nem véded meg magad, akkor mindig sírva mész haza.

2017. febr. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem miért csinálja. Ebben neki mi a jó? Én sose érezném magam jobbnak, vagy felsőbbrendűbbnek ha mást bántanék. Ez neki élvezet ?
2017. febr. 22. 18:33
 7/17 anonim ***** válasza:
Megértem hogy miért nem szólsz vissza, tudom hogy ezek milyenek, csak rosszabb lehet, de szerintem próbáld meg elpoénkodni, lássa hogy nem veszed komolyan, esetleg nevetve mondd vissza neki, akkor értelmetlenné válik a piszkálás és megunja, De ha látja hogy sírsz és rosszul esik akkor nagynak érzi magát és tovább csinálja. Mellesleg e miatt ne akarj meghalni. Csak egy idióta aki kevésnek érzi magát és ezzel akar a középpontba és a figyelembe kerülni, így akar "menő" lenni. A szeretet adás lényegtelen ha bántanak, szeretetet annak adj aki megérdemli. Remélem előbb-utóbb leszáll rólad. 16/L (és nem vagyok cicababa, sem rettentően csinos, csak az a titkom hogy nem hagyom magam nem veszem komolyan és ha komolyabbra fordul felpattanok és megvédem magamat.)
2017. febr. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem adok neki szeretetet. Sőt, utálom. Csak fáj, hogy ezt csinálja. Ha pedig csinálja akkor kb. Az egész osztály röhög rajta. Biztos jópofának tartják, ha ezt csinálja velem. Nem bírom már ezt, nagyon elegem van. Ha megpróbálok vele keményebben beszélni, csak kiröhög. Ahogy a többiek is.
2017. febr. 22. 18:54
 9/17 anonim ***** válasza:

Kedves Jóindulatú Lány!

Szerintem menj el valamilyen küzdősportra, az lelkileg is megerősít.

Biztos van a közeletekben valamilyen klub, lehetőség?

Nagyvárosban élsz?

2017. febr. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
53%

Szia! Kung Fu edző vagyok,és nem azt

szeretném,ha megütnéd.Nagyon jól ismerem azt az embertipust akit leírtál.Nagyon gyenge, aljas aki a hatalmat akarja érezni,úgy hogy a másikat a földbe tapossa.Az osztályfőnököddel beszélj elsősorban.

Először négyszemközt.Ha Továbbra is csinálja, akkor az of.órán úgy,hogy ő is ott van.Remélem Segítettem.

2017. febr. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!