Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit irjak emailben a tanarnak?

Mit irjak emailben a tanarnak?

Figyelt kérdés

Oran mondta hogy irjunk neki es elkuld egy szoveget amit el kell olvasnunk, de nem tudom ugy megfogalmazni hogy ne legyen kovetelo hangvetelu

Pl. A szoveg miatt irok amirol oran szo volt. Megtenne hogy atkuldi?


Ez igy nekem nem tezszik a mehfigalmazast illetoen.


2017. febr. 22. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Kedves Tanar Ur/No!


Említette, hogy valaszban elkuldi nekunk a szoveget, amirol az oran beszeltunk.


Kerem kuldje at nekem es en tovabbitom a tobbieknek.


Udvozlettel, Pistike


vagy ha nem annyira fiatal es laza a tanar akkor legyen az eleje tisztelt, a vege meg udvozlettel/tisztelettel

2017. febr. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Jó lesz így. Annyit még aláírnék, hogy "Előre is köszönöm:...
2017. febr. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem kell túlírni, nem tesz szívességet, a tananyagot küldi el a saját akaratából. Csak azért kell írni neki, hogy tudja az e-mailcímeteket.

Tisztelt Tanár Úr! (Tanárnő)

Szíveskedjen elküldeni az elolvasandó szöveget.

Köszönettel:

X.Y.

2017. febr. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
43%

"Ez igy nekem nem tezszik a mehfigalmazast illetoen."


Ez a megfingalmazás nekem se tetszik, szóval e-mailben ne így fingjad majd oda a szavakat.

2017. febr. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az első három válaszolónak köszönöm!

Az utolsónak meg üzennèm hogy ha ő annyira hibátlan hogy mèg sosem hibázott sietve egy okostelefonról ìrva, akkor adjon már tanácsot hogy csinálja, legalább haszna is van annak hogy idetèvedt ha már az èrtő olvasás nem megy ès a fő kèrdès elkerülte a figyelmèt! Lehet hogy rosszul ìrtam, de legalàbb tàvol àll tőlem a szarban is hibát kereső hozzáállás...

*Ez ìgy nekem nem tetszik (a megfogalmazást illetően).

2017. febr. 23. 04:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!